Wyszukiwałeś:

Maflow

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Maflow

Spróbuj też wyszukać: visteon boryszew

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Czarny scenariusz dla motodostawców

Spadek popytu na samochody w 2010 roku może zredukować zamówienia dlapolskich producentów części motoryzacyjnych.

 

Co z Maflow Poland?

Minął termin składania ofert na zakup spółki Maflow Polska w Tychach.Spółka od połowy ubiegłego roku znajduje się w upadłościlikwidacyjnej.

 

Boryszew chce być w TOP 100 światowych dostawców motoryzacyjnych

Grupa Boryszew chce znaleźć się w pierwszej setce największych światowychdostawców dla przemysłu motoryzacyjnego i to w ciągu najbliższychkilku lat. Aby to zrealizować Boryszew musi osiągnąć sprzedażkomponentów motoryzacyjnych na poziomie ok. 1,6 mld dolarówrocznie - obecnie ma około 1/5 tej wartości i to głównie zdziałalności w branżach chemiczno-metalurgicznych.

 

Boryszew przymierza się do zakupu zakładu automotive w Indiach

Spółka Boryszew S.A. podpisała kluczowe warunki dotyczące zakupuzakładu w Indiach, produkującego komponenty dla przemysłu motoryzacyjnego.Zamknięcie transakcji powinno nastąpić w przeciągu 4-5 tygodni od datypodpisania Term Sheet.

 

Boryszew kupi producenta uszczelnień samochodowych

Boryszew złożył ofertę wiążącą na zakup Grupy SaarGummi z branżyAutomotive. Spółka zalicza się do grona największychproducentów systemów uszczelnień na świecie z około 20%udziałem w światowym rynku uszczelek dynamicznych i statycznych dla rynkusamochodowego. Największymi klientami są producenci marek Volkswagen, BMW,Mercedes, Ford oraz Opel / General Motors i Porsche.

 

Boryszew Maflow dostawcą komponentów do Audi klasy A

Boryszew SA Oddział Maflow w Tychach przeszedł pomyślnie audytrekwalifikacyjny Audi i uzyskał bardzo wysoki, najwyższy w historii ratingdostawcy klasy A.

 

Boryszew/Maflow dostawcą do platformy Volkswagena

Boryszew SA otrzymał z Volkswagen AG list intencyjny dotyczący nominowaniaMaflow/Boryszew jako dostawcy elementów systemu klimatyzacji do nowejplatformy VW pod nazwa MQB.

 

Boryszew restrukuryzuje segment automotive

Grupa Boryszew zakończyła istotny etap restrukturyzacji segmentu automotive,jakim była reorganizacja Grupy Maflow. Kompleksowy plan obejmował wszystkieobszary działalności. Zamknięto zakład w Trezzano we Włoszech, a fabryki wChinach i Brazylii poddano gruntownej restrukturyzacji. Istotnej modernizacjipoddany został flagowy zakład grupy w Tychach.

 

Boryszew Maflow: Rosną zamówienia na przewody

Boryszew S.A. oddział Maflow – producent przewodów do klimatyzacjisamochodowej w ciagu 8 miesięcy pozyskał 27 nowych kontraktów. -Pozyskane przez nas projekty zapewniają przychody Boryszew oddział Maflow do2023r. - zaznaczają przedstawiciele firmy.

 

Boryszew: Nowe zlecenia zapewnią przychody Maflow do 2023 r.

Grupa Volksvagena (VW, Audi, Porsche, Skoda, Seat, Bentley, Scania, MAN), JaguarLandrover, BMW, Renault, Paccar Group, Volvo Car wybrali Boryszew S.A. dorealizacji nowych kontraktów, zapewniających zakładom Maflow przychodydo 2023r.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019