Wyszukiwałeś:

Magna X

Steyr X

. Znaleziono 45 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Magna Steyr

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 45 wszystkich):

Milion aut Chrysler Group "Made in Europe"

Już milion samochodów marek Jeep oraz Chrysler wyprodukowanych w austriackiejfabryce Magna Steyr trafiło na europejski rynek.

 

MINI "Colorado" zamiast BMW X3

Magna Steyr otrzymała od BMW propozycję budowy off-roadowej odmiany MINI onieformalnej jeszcze nazwie "Colorado". Bawarski koncern potwierdziłtym samym, że chce kontynuować współpracę z austriacką firmą takżepo wygaśnięciu kontraktu na produkcję SUV-a X3.

 

Magna Steyr przejmuje Boxstera i Caymana

Porsche zadecydowało właśnie o miejscu produkcji dla swoich dwóchmodeli. Austriacka fabryka Magna Steyr będzie zajmować się montażem modeliBoxster oraz Cayman od 2012 roku.

 

Magna przejmuje fabrykę Karmanna w Żarac

Magna International kupuje dział systemów dachowych od firmy WilhelmKarmann GmbH, która w zeszłym roku ogłosiła niewypłacalność.Wartość transakcji nie została ujawniona. W ręce Magny trafi zakład wOsnabrück z 359 pracownikami oraz spółka w Polsce Karmann-GhiaŻary, w której pracuje 362 osoby.

 

Kłopoty Pininfariny

Kandyjsko-austriacka firma Magna International Inc., dostawca częścisamochodowych, zastanawia się nad kupnem marki Pininfarina S.p.A., włoskiejfirmy specjalizującej sie w designie samochodowym.

 

Mercedes-Benz Econic NGT w nowej roli

Projekt badawczy wiedeńskiego Uniwersytetu Technicznego i zakładówMagna Steyr AG z Graz doczekał się niezwykłego finału. W przyszłości zalogistykę Magna Steyr Group będą odpowiadać przyjazne środowiskuciężarówki Mercedes-Benz Econic, napędzane gazem ziemnym. Początkowoflotę zasili od 20 do 30 takich pojazdów. Zastąpią one ciągnikisiodłowe z tradycyjnymi silnikami wysokoprężnymi.

 

Magna Steyr i jej koncept w Genewie

Widać, ze moda na samochody typu SUV jest tak opłacalna, że nawet producenciaut, którzy nie są liczącymi się zawodnikami na ringu motoryzacjiprezentują takie auta by zjednać sobie klientów. Magna Steyr zaprezentuje taki model w Genewie

 

VUHL 05 - superauto z Meksyku

Podczas tegorocznego Festiwalu Prędkości w Goodwood, który odbędziesię w lipcu świat pozna nowy samochód, który zamierza podbićrynek supersportowych aut. VUHL 05 to auto, które dziś wychyla się zcienia.

 

Geneva Motor Show 2015: Magna Mila

 

Hybrydowe coupe produkcji Magna Steyr, które mogliśmy podziwiać na wystawie w Genewie, to przykład ekologicznego auta sportowego. Auto jest napędzane 3-cylindrowym silnikiem benzynowym, który jest wspomagany przez dwie jednostki elektryczne. W trybie bezemisyjnym Magna Mila rozpędza się do prędkości 80 km/h w 3,6 sekundy.

 

Jaguary i Land Rovery będą produkowane w Austrii

Brytyjski koncern pod indyjskim nadzorem, Jaguar Land Rover, zdecydował sięprzenieść część produkcji do austriackiej fabryki Magna Steyr. Będzie tamwytwarzany m.in. nowy SUV Jaguara.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Magna Steyr".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019