Wyszukiwałeś:

Magna

. Znaleziono 96 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Magna

Spróbuj też wyszukać: ferroli magna 525719894

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 96 wszystkich):

Magna Steyr przejmuje Boxstera i Caymana

Porsche zadecydowało właśnie o miejscu produkcji dla swoich dwóchmodeli. Austriacka fabryka Magna Steyr będzie zajmować się montażem modeliBoxster oraz Cayman od 2012 roku.

 

Porsche i Magna kończą współpracę

Sportowa marka Porsche postanowiła zakończyć współpracę zaustriacką firmą Magna. Oba przedsiębiorstwa związane były umowądotyczącą produkcji najnowszej generacji modeli Boxster i Cayman.

 

Magna przejmuje fabrykę Karmanna w Żarac

Magna International kupuje dział systemów dachowych od firmy WilhelmKarmann GmbH, która w zeszłym roku ogłosiła niewypłacalność.Wartość transakcji nie została ujawniona. W ręce Magny trafi zakład wOsnabrück z 359 pracownikami oraz spółka w Polsce Karmann-GhiaŻary, w której pracuje 362 osoby.

 

Kłopoty Pininfariny

Kandyjsko-austriacka firma Magna International Inc., dostawca częścisamochodowych, zastanawia się nad kupnem marki Pininfarina S.p.A., włoskiejfirmy specjalizującej sie w designie samochodowym.

 

Magna International zainteresowana FSO

Magna International, światowy producent części dla motoryzacji,zainteresowany jest wykorzystaniem majątku wygaszonej fabryki FSO na Żeraniu.

 

Magna International przejmuje zakład w Polsce

Magna International przejmie kontrolę nad siedmioma spółkaminależącymi do grupy kapitałowej BDW, produkującej komponenty dlamotoryzacji. Wśród przejmowanych spółek jest mi.in NTP RealEstate z miejscowości Kędzierzyn Koźle.

 

Magna Steyr i jej koncept w Genewie

Widać, ze moda na samochody typu SUV jest tak opłacalna, że nawet producenciaut, którzy nie są liczącymi się zawodnikami na ringu motoryzacjiprezentują takie auta by zjednać sobie klientów. Magna Steyr zaprezentuje taki model w Genewie

 

EL-CAB rozpoczyna produkcję dla firmy Magna Seating

W sierpniu firma EL-CAB podpisała umowę z firmą MAGNA SEATING i rozpoczęław Bolechowie produkcję siedzeń autobusowych.

 

Geneva Motor Show 2015: Magna Mila

 

Hybrydowe coupe produkcji Magna Steyr, które mogliśmy podziwiać na wystawie w Genewie, to przykład ekologicznego auta sportowego. Auto jest napędzane 3-cylindrowym silnikiem benzynowym, który jest wspomagany przez dwie jednostki elektryczne. W trybie bezemisyjnym Magna Mila rozpędza się do prędkości 80 km/h w 3,6 sekundy.

 

Jaguary i Land Rovery będą produkowane w Austrii

Brytyjski koncern pod indyjskim nadzorem, Jaguar Land Rover, zdecydował sięprzenieść część produkcji do austriackiej fabryki Magna Steyr. Będzie tamwytwarzany m.in. nowy SUV Jaguara.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019