Wyszukiwałeś:

Mahle

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mahle

Spróbuj też wyszukać: faurecia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Rozwój Mahle Polska

Firma Mahle Polska Sp. z o.o. planuje rozbudowę istniejącego zakładu wKrotoszynie, na terenie włączonym do Wałbrzyskiej SSE. Producent światowejklasy elementów silnikowych planuje zainwestować 40 mln euro oraz utworzyćblisko 300 miejsc pracy.

 

Mahle zainwestuje 160 mln PLN

Mahle, światowy dostawca silników i jego części, planuje zainwestowaćłącznie 160 mln złotych i zwiększyć zatrudnienie 300 osób.Firmarozpoczęła działalność na terenie Wałbrzyskiej SSE "INVEST -PARK".

 

Inwestycje Parkera na Dolnym Śląsku

Parker Hannifin Corporation posiada swoje zakłady produkcyjne w Siechnicachkoło Wrocławia oraz w Świebodzicach. Firma jest światowym producentemczęści oraz napędów, sterowań i układów hydraulicznych wykorzystywanych wtransporcie, przemyśle maszynowym, motoryzacyjnym i lotniczym orazkosmonautyce.

 

Zamiast mleczarni motoryzacja

Niemiecka firma Vorwerk Autotec zgodnie z umową zawartą we wrześniuubiegłego roku z władzami Brodnicy wybuduje kompleks produkcyjny. Nowa fabrykabędzie wytwarzać części gumowe i metalowe dla przemysłu samochodowego.

 

Renault odznacza za jakość

10 lutego 2006 r. Renault rozdał po raz pierwszy nagrody "Renault SupplierQuality Awards". Otrzymali je trzej dostawcy: Mahle, Siemens i Timken.

 

Mahle od ponad 120 lat

Firma Mahle działająca w branży motoryzacyjnej istnieje na rynku od ponad 120lat. Można powiedzieć, że elementami składowymi milionów tysięcy pojazdówporuszających się po drogach Europy i świata są produkty MAHLE. Zakład wKrotoszynie jest jednym z 70 zakładów MAHLE usytuowanych na całym świecie izatrudnia obecnie około 2400 pracowników.

 

Kolejne 63 mln zł i 200 miejsc pracy w WSSE

Trzech nowych inwestorów powita wałbrzyska SSE. Łącznie ponad 63 mln złzainwestują: producent komponentów dla motoryzacji i AGD oraz producenci pompi przyrządów pomiarowych.

 

Nowe inwestycje w Wałbrzyskiej Strefie

W II kwartale bieżącego roku Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna wydała9 zezwoleń dla zagranicznych inwestorów. Wśród nich są trzyfirmy z branży motoryzacyjnej, które łącznie zainwestują w strefie645 mln zł.

 

Pojedyńczy wał rozrządu

 

Zaprezentowany przez Mahle pojedyńczy wał rozrządu umożliwia zmienne czasy otwierania zaworów, a przez co wyższy moment obrotowy i wydajność przy mniejszym zużyciu paliwa.

 

CamInCam, czyli wał rozrządu 2 w 1

Oszczędność to w dzisiejszych czasach cnota. Nic więc dziwnego, że takiejzalety w swoich samochodach szukają wszyscy producenci. Niebawem w swoichmodelach będą mogli skorzystać z kolejnego rozwiązania, któreograniczy apetyt silników na paliwa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019