Wyszukiwałeś:

Malcolm X

Wilson X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Malcolm Wilson

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Wiele zmian w WRC

Prezentacja nowego Focusa WRC, pauza i powrót w 2007 roku fabrycznegozespołu Citroena, nowy system rozgrywek rajdowego czempionatu - to kilkagorących wiadomości z rajdowego cyrku World Rally Championship.

 

Hołowczyc przed Rajdem Polski: "Czy mam tremę? Jak cholera!"

Wakacje rozpoczną się mocnym akcentem - w ostatnim tygodniu czerwca wMikołajkach rusza 66. Rajd Polski, po raz pierwszy jako eliminacja mistrzostwświata (WRC).

 

Malcolm Wilson ocenia Rajd Polski

- "Impreza ma ogromny potencjał. Cudownie jest widzieć entuzjazm takwielu kibiców. Ale są rzeczy, nad którymi musiciepopracować" - ocenia Rajd Polski na łamach Przeglądu Sportowego, szefekipy Forda Malcom Wilson.

 

Fiesta S2000 w budowie

Jeszcze tylko kilka tygodni prac w zamkniętych garażach M-Sport, apóźniej pierwsze testy drogowe. Ford poinformował, że prace nadstworzeniem auta rajdowego klasy S2000 na bazie modelu Fiesta, idą pełnąparą.

 

Solberg Fordem... albo Citroenem

Citroen C4 lub Ford Focus. Jedno z tych dwóch aut rajdowych w najwyższejspecyfikacji WRC wybierze były mistrz świata Petter Solberg do jazdy wkolejnych eliminacjach światowego czempionatu.

 

WRC: Ford odbudował wrak, a Latvala nim wystartuje

12-krotne dachowanie na dystansie 200 m. Tak mniej więcej wyglądałanajpoważniejsza kraksa Jari-Matti Latvali w ubiegłorocznym Rajdzie Portugalii.Choć wówczas z samochodu został wrak, teraz ten sam model wystartuje wRajdzie Szwecji, otwierającym sezon 2010 w WRC.

 

WRC: Raikkonen wciąż bez konkretów

Nieustannie ciągną się negocjacje Kimiego Raikkonena w sprawieprzyszłorocznych startów w WRC. Fin nadal chciałby jeździć wCitroenie, Citroen chciałby zatrzymać kierowcę, ale póki co obiestrony nadal nie doszły do porozumienia. Tymczasem w kuluarach WRC szepcze sięo możliwym transferze Raikkonena do Forda.

 

WRC: Wilson na kolejne sześć rajdów

Początkowo miał wystartować tylko w Rajdzie Szwecji. Teraz Matthew Wilsonotrzymał możliwość startu w sześciu kolejnych rundach serii WRC.Najbliższy występm młodego Brytyjczyka, a zarazem syna szefa fabrycznegozespołu Forda to Rajd Meksyku.

 

Citroen podał skład kierowców WRC!

Francuski producent zdradził kto będzie reprezentował jego barwy wprzyszłym sezonie w topowej klasie WRC. Zabrakło tego najważniejszego!

 

Malcolm Wilson: To był najbardziej imponujący debiut

Sezon 2014 WRC wystartował na dobre. Pierwszą imprezę w kalendarzu, RajdMonte Carlo wygrał Sebastien Ogier, ale to Robert Kubica jest największym bohaterem weekendowej rywalizacji.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Malcolm Wilson".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019