Wyszukiwałeś:

Malibu

. Znaleziono 52 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Malibu

Spróbuj też wyszukać: chevrolet malibu w polsce malibu fiat doblo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 52 wszystkich):

Chevrolet (z) Malibu

Chevrolet w przyszłym roku rozpocznie walkę o klientów w segmencie autpremium przeciwko japońskiej Toyocie Camry. Skuteczną bronią w tym pojedynkuma być nowa generacja modelu Malibu (rok modelowy 2008), który już niebawemzostanie zaprezentowany na salonie samochodowym w Detroit.

 

Nowe, globalne Malibu już wkrótce

Chevrolet przymierza się do prezentacji nowej generacji modelu Malibu,który będzie samochodem globalnym - coś na wzór nowego Focusa.

 

Pierwsze zdjęcie wnętrza Malibu

Chevrolet pokazał właśnie pierwsze zdjęcie wnętrza nowego Malibu,które swoją oficjalną premierę będzie miało na Shanghai Auto Showoraz New York Internatonal Auto Show.

 

Nowa limuzyna dla Europejczyka

Do tej pory model ten mogli nabyć przede wszystkim mieszkańcy kontynentuamerykańskiego. Jednak globalizacja w motoryzacji sprawia, że coraz więcejmodeli samochodów dostępnych jest na większości rynków. Jużwkrótce do Europy wjedzie Chevrolet Malibu, który podejmierękawicę w niezwykle konkurencyjnym segmencie D.

 

Najdłuższy staż rynkowy

Chevrolet Malibu to pierwszy samochód segmentu D, którego nazwajest najdłużej obecna w segmencie. Historia tego modelu to 35 lat, osiem generacji i ponad 8,5 miliona wyprodukowanych egzemplarzy od debiutu w 1964roku. Malibu po raz pierwszy będzie oferowany w Europie, gdzie do sprzedażywejdzie w przyszłym roku.

 

Malibu po raz pierwszy

Sprzedaż globalnego auta Chevroleta, modelu Malibu rusza w przyszłym miesiącu w Korei. We wtorek w fabryce w Korei z taśmy produkcyjnej zjechałpierwszy egzemplarz nowego sedana klasy średniej.

 

Chevrolet Malibu wjeżdża na polski rynek

Polski importer Chevroleta poinformował, że do polskich salonówtrafiają pierwsze egzemplarze Malibu. Ceny tego modelu zaczynają się od 86990 zł.

 

Chevrolet Malibu 2.0D LTZ: Amerykański remix Insigni

Blisko 50-letnia historia modelu Chevroleta - Malibu, jest nie gorszą miksturąjak drinki, które powstają z bliźniaczo brzmiącego alkoholu.Sprawdzamy jak smakuje najnowsza generacja tej limuzyny.

 

Wątek na forum: Chevrolet Malibu 2.0D LTZ: Amerykański remix Insigni

Insignia kontra Malibu, szczerze? ja wybrałbym Chevroleta, ma przynajmniej charakter ~sasa

 

Problemy Malibu z pasami bezpieczeństwa

256 egzemplarzy modelu Chevrolet Malibu na polskim rynku zostanie objętychkampanią naprawczą z powodu możliwej usterki tylnych pasówbezpieczeństwa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018