Wyszukiwałeś:

Manchester X

United X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Manchester United

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Gwiazda rozbija Ferrari

Wczoraj w godzinach porannych doszło do groźnie wyglądającego wypadku wokolicach lotniska w Manchesterze. W barierkę rozdzielającą pasy w tuneluwjechało Ferrari 599 GTB, które po odbiciu się od niej zatrzymało sięna ścianie.

 

Cristiano Ronaldo sprzedaje samochody

24-letnia gwiazda piłki nożnej Cristiano Ronaldo sprzedaje swojesupersamochody. Bentley, Porsche i Mercedes znajdą nowych właścicieli napewno nie z powodu kryzysu. Wręcz przeciwnie. Piłkarz podpisał jeszczewiększy kontrakt i wyjeżdża z Wysp Brytyjskich.

 

Chevrolet partnerem Manchesteru United

Amerykański producent aut podpisał 5-letni kontrakt z drużyną, która należy do czołówki europejskiej i światowej piłki nożnej, mowa o drużynie trenowanej przez sir Alexa Fergusona.

 

Chevrolet partnerem Liverpool FC

 

FC Liverpool będzie kolejnym klubem, po Manchester United, z Premier League, którego partnerem motoryzacyjnym została marka Chevrolet.

 

Chevrolet na koszulkach Manchesteru United

Charakterystyczne logo amerykańskiej marki Chevrolet, czyli krzyż pojawi sięna koszulkach zawodników Manchesteru United od sezonu 2014/1015.

 

Chevrolet: Prezent dla Sir Alexa

"To samochód przyszłości". Tymi słowami swój prezentprzedświąteczny opisał trener Manchesteru United, sir Alex Ferguson.Legendarny selekcjoner otrzymał od amerykańskiego producenta ChevroletaVolta.

 

Chevrolet obdarował Czerwone Diabły

O tym, że piłkarze kupują egzotyczne i drogie auta, wiadomo od dawna. Często jednak moc tych samochodów przerasta umiejętnościzawodników. Jednak piłkarze Manchesteru United ostatnio otrzymali kilkarad od kierowcy wyścigowego Olivera Gavina z Corvette Racing.

 

Piłkarze Manchesteru United odebrali swoje nowe samochody

 

Piłkarze oraz pracownicy klubu z Old Trafford odebrali w ramach umowy partnerskiej swoje nowe samochody, pochodzące z gamy modelowej Chevroleta. Podczas oficjalnego przekazania kluczyków porad bezpiecznej jazdy udzielał Olivier Gavin z Corvette Racing.

 

Chevrolet Captiva legendy Manchesteru United na aukcji

Sir Alex Ferguson. Człowiek legenda. Charyzmatyczny trener, któregonikomu nie trzeba przedstawiać. Były już trener Manchesteru Unitedwspomógł ostatnio emerytowanych żołnierzy Royal Welsh.

 

Piłkarze nie chcą jeździć Chevroletami

Brytyjski dziennik "Dail Mail" podaje, że piłkarze ManchesteruUnited nie chcą korzystać z floty aut, którą dostali od swojegosponsora - Chevroleta.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Manchester United".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019