Wyszukiwałeś:

Maranello X

Village X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Maranello Village

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Luksusowa wioska Ferrari

Sławna i ceniona na całym świecie stajnia samochodów z Maranello otworzyławłaśnie całkowicie nowy kompleks mieszkalny przeznaczony dla swoichpracowników. W jego skład wchodzi przeszło 120 bardzo luksusowychapartamentów.

 

Ostatnie F430 na aukcję

Ferrari ogłosiło, że wystawi na aukcję charytatywną ostatni egzemplarzmodelu F430. Cała kwota, która zostanie wylicytowana, będzie przekazanana rzecz ofiar trzęsienia ziemi w regionie Abruzji.

 

F450 powoli odsłania oblicze

Pojawiły się już pierwsze zdjęcia szpiegowskie nowego Ferrari F450. Autozostało przyłapane przez zagranicznego fotoreportera na zwykłej drodze itorze wyścigowym. Tym razem samochód jechał we własnej"skórze".

 

676 tysięcy złotych za Ferrari 458 Italia

Już wiadomo ile szczęśliwcy będą musieli zapłacić za nowego ogiera zestajni w Maranello. Cennik Ferrari 458 Italia przedostał się do sieci i wynikaz niego, że bazowa wersja bez podatków będzie kosztować 676 tysięcyzłotych.

 

Hardcore z Maranello

Według plotek jakie ostatnimi czasy pojawiły się w świecie motoryzacji wPółwyspu Apenińskiego, stajnia z Maranello pracuje nad ekstremalnąwersją modelu 599 GTB Fioriano.

 

Tylko 599 sztuk!

Parę dni temu w Pałacu Ducal włoskiej akademii wojskowej w Modenie zostałozaprezentowane nowe Ferrari. Model 599 GTO to najbardziej ekskluzywny inajmocniejszy model w historii włoskiej stajni.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Maranello Village".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018