Wyszukiwałeś:

Marcopolo

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Marcopolo

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

 

Tata Motors z Marcopolo

Coraz więcej producentów pojazdów użytkowych rusza napodbój krajów azjatyckich. Po niedawnym zawiązaniu umowyjoint-venture przez MAN i Iveco, również jeden z największych naświecie producentów nadwozi, firma Marcopolo zainwestuje w Indiach.

 

Fiat i TATA razem przy ciężarówkach?

Włoski Fiat i indyjskie TATA Motors zamierzają w najbliższym czasierozszerzyć swoją współpracę o pojazdy ciężarowe. Wedługazjatyckiej gazety "Economic Times" pierwsze kroki do ewentualnejwspółpracy zostały już podjęte.

 

Marcopolo przebudowało 17 807 autobusów

Marcopolo, największa na świecie firma zajmująca się przebudową konstrukcjiautobusów wysłała już w świat 17 807 tych zmodyfikowanychpojazdów. Obecnie przedsiębiorstwo mające swoje korzenie w Brazyliiwspółpracuje z 15 największymi producentami autobusów na całymglobie.

 

Tata Motors wzmacnia pozycję w segmencie autobusów

Tata Motors nabył pozostałe 79% akcji hiszpańskiego producenta karoseriiautobusowych Hispano Carrocera. W posiadaniu Tata Motors od 2005 r. było 21%akcji tego przedsiębiorstwa.

 

Autobusami Mercedesa na Mistrzostwa Świata w RPA

Spółka Daimler Buses dostarczy 460 autobusów marki Mercedes-Benzz okazji Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2010 w Republice PołudniowejAfryki.

 

Rząd w Brazylii postawił na autobusy MAN

Spółka MAN Latin America wygrała przetarg, ogłoszony przez rządfederalny w Brazylii, na dostawę 4000 autobusów szkolnych. Tak dużadostawa popularnych "Volkbusów" jest największą w historiifirmy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021