Wyszukiwałeś:

Marcus X

Gr X

nholm X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Marcus Gr nholm

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Rajd Walii: Decydujące starcie

Zgodnie z tradycją trwającą od dwóch sezonów, rajd WielkiejBrytanii zamyka kalendarz Rajdowych Mistrzostw Świata WRC. W szesnastej,ostatniej rundzie sezonu 2007 rozstrzygną się losy tytułu mistrzowskiego wklasyfikacji kierowców pomiędzy jego obrońcą i aktualnym lideremSebastienem Loebem (Citroen) i Marcusem Grönholmem (Ford). O tym ktozwycięży zadecyduje 17 trudnych odcinków specjalnych.

 

Peugeot 206 WRC w Muzeum Techniki

Od 9 lutego, w Muzeum Techniki w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, otwartajest czwarta edycja wystawy zatytułowanej „Pokaz SamochodówSportowych”.

 

Rajd Szwecji: Grönholm z zespołu Solberga

Marcus Grönholm chce wystartować w przyszłorocznym Rajdzie Szwecji.Istnieje spora szansa, że Fin zaliczyłby zimową rundę WRC za kierownicąauta z zespołu Pettera Solberga.

 

WRC: Grönholm nominowany przez Stobarta

Marcus Grönholm zaliczy niebawem krótki comeback do rajdowychmistrzostw świata. Fin został nominowany przez zespół Stobart Ford dowalki o punkty w Rajdzie Szwecji, otwierającym tegoroczny sezon WRC.

 

Rajd Szwecji: Testowy dla Loeba

Trening podczas Rajdu Arktycznego opłacił się Daniemu Sordo. Hiszpan zfabrycznego zespołu Citroena był przez dłuższy czas najszybszym kierowcąpodczas dzisiejszego shakedownu Rajdu Szwecji. W ostatnim przejeździe całąstawkę zdeklasował niezawodny Sebastien Loeb.

 

Montoya wygrywa "Wyścig Mistrzów"

W miniony weekend w Miami rozgerano kolejny turniej - Race of Champions, gdziekierowcy wyścigowi i rajdowi stają w szranki. W tym roku w swoim debiuciezwyciężył charyzmatyczny Juan Pablo Monoya.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Marcus Gr nholm".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019