Wyszukiwałeś:

Mario X

Theissen X

. Znaleziono 39 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mario Theissen

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 39 wszystkich):

F1: KERS od BMW Sauber gotowy

Mario Theissen, szef ekipy BMW Sauber przyznał w wywiadzie, że zespółcałkowicie zakończył prace nad nowatorskim systemem odzyskiwania energiikinetycznej - KERS. Boss ekipy F1 powiedział, że instalowanie tego systemu wbolidach Kubicy i Heidfelda będzie uzależnione od wielu czynników,także tych fizycznych.

 

F1: Kubica w Bahrajnie pojedzie z KERS

Robert Kubica w Grand Prix Bahrajnu po raz pierwszy w tym sezonie pojedzie wwyścigu z systemem KERS. - "Planujemy go użyć w obu samochodach" -mówi szef zespołu Mario Theissen.

 

F1: BMW bez KERS ale z pseudo-dyfuzorem

Zespół BMW Sauber potwierdził wczoraj, że Robert Kubica i NickHeidfeld nie będą używali systemu KERS w dwóch najbliższychwyścigach. Ten kontrowersyjny wynalazek, którego zastosowanie wymusiłaFIA przy pełnym poparciu BMW, wkrótce może znowu poróżnićekipy Formuły 1.

 

F1: Sprawdź jak zmienił się bolid Kubicy

Grand Prix Hiszpanii będzie czasem wielkiej próby dla ekip, któreprzespały początek sezonu. Udoskonalenia na pierwszą europejską rundęsezonu przygotował każdy zespół, ale największy optymizm panuje wobozie Ferrari.

 

F1: BMW liczy na dalszy postęp

Mario Theissen jest przekonany, że poprawa widoczna w Grand Prix Hiszpanii topoczątek dalszych postępów zespołu Roberta Kubicy.

 

BMW o Monako: Wspaniałe, wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju

24 maja zespoły Formuły 1 zmierzą się w Grand Prix Monako. Ten uważany zanajbardziej prestiżowy wyścig nazywany jest "perłą w koronie"Formuły 1. To zdanie podziela także Robert Kubica i zespół BMW Sauber.

 

BMW miałoby dwóch bardzo dobrych kierowców

Koniec Nicka Heidfelda w BMW Sauber - piszą niemieckie media. Na razie anikierowca, ani szefowie zespołu nie komentują tej informacji. Nie wiem, czyjest prawdziwa, ale wiem, że do zakończenia sezonu nie powinna mieć żadnegoznaczenia dla Roberta Kubicy.

 

F1: BMW pracuje nad bolidem na 2010 rok

- "Technicy z Monachium stoją przed największym wyzwaniem. Rozpoczęłysię prace nad bolidem na nowy sezon f1.10 i równolegle prowadzimy pracęnad rozwojem aktualnego samochodu F1.09" - mówi dyrektor BMW MarioTheissen.

 

F1: W BMW będą walczyć o swoje posady

Czy odejście BMW z Formuły 1 oznacza, że końcówka sezonu dla RobertaKubicy będzie jeszcze gorsza? Niekoniecznie. Być może w końcu inżynierowiei mechanicy teamu Saubera wezmą się do roboty.

 

F1: Theissen chwali Kubicę

Były szef Roberta Kubicy z zespołu BMW Sauber, Mario Theissen jest pełenpodziwu dla umiejętności Polaka. Niemiec uważa, że wybór Renault byłwłaściwym krokiem w karierze Polaka.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Mario Theissen".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019