Wyszukiwałeś:

Maroko

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Maroko

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Dwa miliony Palio

Dwumilionowy egzemplarz modelu Fiat Palio wyprodukowany został w brazylijskiejfabryce Fiat Automoveis w Betim.

 

Logan ma się dobrze

Po raz pierwszy od pięciu lat rumuńska marka Dacia odnotowała dodatni wynikroczny. To zasługa bardzo dobrych wyników sprzedaży modelu Dacia Logan.

 

Dookoła Afryki z Pandą

Dwoje podróżników: Jolanta Czupik oraz Dominik Stokłosa, zamierzająprzebyć dystans prawie 70 tysięcy kilometrów, aby zaliczyć wyprawę "FiatPanda Cross around Africa 2007", która została zorganizowana przez Fiat AutoPoland. Będzie to pierwsza próba przejechania samochodem dookoła Afryki.

 

Dakar 2008 nie wystartuje!

Rajd Dakar 2008 został odwołany – ogłosili dziś organizatorzyzawodów, francuska firma A.S.O. (Amaury Sport Organisation). To pierwszytego typu przypadek w 30-letniej historii legendarnej imprezy.„Organizatorzy Dakaru podjęli decyzję o odwołaniu edycji 2008”– czytamy w oficjalnym komunikacie.

 

Już 10 lat Dacii z Renault

Dokładnie 10 lat temu Renault stał się większościowym udziałowcemrumuńskiej marki Dacia. Od tego czasu Dacia przeobraziła się z lokalnej markiw markę globalną, której auta sprzedawane są w ponad 50 państwach naróżnych kontynentach.

 

50 lecie Renault 4

Renault 4, które sprzedało się w ośmiu milionach egzemplarzy w ponad100 krajach, jedna z motoryzacyjnych ikon, trzecie auto na świecie podwzględem sprzedaży (po VW Garbusie i Fordzie Model T) właśnie obchodziswoją 50 rocznicę narodzin.

 

Wątek na forum: Polskie upokorzenie

Widać, że wynajmują go na śluby. Zdjęcia ze ślubu niezapomniane :) potem jeszcze tylko dać dzieciom na imię Andzelika i Brajan i wszystko razem na NK. Ale to nie tylko polska specjalność. W Niemczech widziałem też takie potworki, tyle że tym nikt tam nie pojedzie do ślubu. ...

 

WTCC: Wyścig w Maroko odwołany

Promotorzy serii wyścigowej samochodów turystycznych - WTCC, zdecydowalio odwołaniu dwóch rund mistrzostw na terenie Maroka. Aktualnie szukanejest zastępstwo w Europie.

 

Unimog w rajdzie Maroko Challenge

NAC Rally Team, na Unimogu U400 rozpocznie zmagania w rajdzie Maroko Challenge.Będzie to afrykański etap przygotowań zespołu do rajdu Dakar 2013.

 

Iveco na rajdzie Dakar 2012

Zgodnie ze swoim powołaniem i naturalną potrzebą współzawodnictwaIveco wraz z FPT Industrial wezmą udział w rajdzie Dakar 2012, najważniejszymrajdzie terenowym świata, który rusza 1 stycznia z Mar della Plata wArgentynie, a kończy w Limie, Peru, w dniu 15 stycznia 2012 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019