Wyszukiwałeś:

Martin X

Kaczmarski X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Martin Kaczmarski

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Baja Poland: Wielke ściganie na Pomorzu

Dziś o 16.30 ze Szczecina wystartuje Rajd Baja Poland. Trasa rajdu ma długośc 498 km, w tym jest 5 odcinków specjalnych. Tegoroczna edycja rajdu jest wyjątkowa i oczy całego świata rajdów cross country będązwrócone w stronę Polski.

 

Ambasador MINI pojedzie w Dakarze

Marka MINI rozpoczęła współpracę z Martinem Kaczmarskim, młodymkierowcą rajdowym, który wystartuje niebawem w rajdzie Dakar 2014 zakierownicą MINI ALL4 Racing. Martin został jednocześnie oficjalnymambasadorem marki MINI w Polsce.

 

Sonik liderem klasyfikacji quadów!

Wczorajszy dzień Poland National Team  zaliczy na pewno do udanych. Naszkapitan Reprezentacji Polski w Rajdach Terenowych, Rafał Sonik prowadzi wkategorii quadów.

 

Dakar: Polacy zyskują po proteście

Piąty etap Rajdu Dakar dla jednych był bardzo szczęśliwy, inni, jakKrzysztof Hołowczyc będą go przeklinać długo. Na mecie "Hołek"krytykował Robby'ego Gordona.

 

Dakar: Siódmy etap szczęśliwy dla "Hołka"

Hołowczyc w niedzielę, na metę miał prawo wjechać z uśmiechem na twarzy.Zajmując dobrą 5. pozycję na półmetku Dakaru "Hołek"awansował w klasyfikacji ogólnej.

 

Awans Krzysztofa Hołowczyca

Za nami 9. etap Rajdu Dakar, który wygrał najbardziej utytułowanykierowca, czyli Stephane Peterhansel. Wczorajszy dzień był udany także dlaPolaków.

 

Dakar 2014 najlepszy w historii startów Polaków

Kolejna edycja morderczego rajdu już za nami i śmiało możemy być z niejdumni. Bo oto Dakar 2014 przyniósł nam najlepszy wynik w historiistartów kierowców z nad Wisły.

 

"Hołek" zwycięża po raz czwarty!

Za nami prestiżowy rajd Baja Poland. W tym roku bezkonkurencyjny okazał sięKrzysztof Hołowczyc z pilotem Xavierem Panseri. Podium uzupełnił"skoczek" i "uczeń mistrza".

 

Polacy zdominowali nie tylko siatkarskie mistrzostwa

Choć w miniony weekend fani sportu w naszym kraju emocjonowali sięgłównie emocjami związanymi ze zdobyciem drugiego mistrzostwa świata whistorii polskiej siatkówki, to nie były to jedyne warte uwagi zawodysportowe. W Warszawie na "Pustyni Narodowej" odbyła się Verva StreetRacing.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Martin Kaczmarski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019