Wyszukiwałeś:

Marussia X

B X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Marussia B

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Dwa supersamochody z Moskwy

Firma Marussia przed targami we Frankfurcie zaserwowała tylko przedsmak swojegobr>kolejnego supersamochodu w postaci dość skąpego zdjęcia. Jednak model B1br>oraz B2 pojawią się za kilka dni we Frankfurcie.

 

Bestia z Rosji

Rosyjski producent samochodów o nazwie Marussia co jakiś czas szokujebr>swoimi nowymi projektami. Tym razem na targach CSTB w Moskwie firmabr>zaprezentowała nietypowego SUVa.

 

Marussia w produkcji, pierwszy salon otwarty

Pierwszy supercar z Rosji jest właśnie produkowany. Firma Marussia Motorsbr>rozpoczęła montaż modeli B1 oraz B2 oraz otworzyła pierwszy salon sprzedażybr>w centrum Moskwy.

 

F1: FIA przedstawiła listę zespołów na 2011

Międzynarodowa Federacja Samochodowa upubliczniła listę zespołówbr>dopuszczonych do startów w przyszłorocznym sezonie Formuły 1. Zmieniłybr>się nazwy kilku ekip, a wiele bolidów jeszcze nie zostało obsadzonychbr>przez kierowców.

 

F1: Stawka prawie kompletna

Za niespełna miesiąc rusza ponownie karuzela, której na imię Formułabr>1. Na razie zespoły sprawdzać będą nowe bolidy, ale czas testów tobr>także doskonała okazja do wypróbowania potencjału kierowców.br>Stawka 24 zawodników jest już niemal w pełni obsadzona. Teoretyczniebr>zostały zaledwie dwa wolne miejsca.

 

F1: Virgin zaprezentował MVR-02

Marussia Virgin Racing należy do grona ostatnich zespołów jakiebr>zaprezentowały nowy bolid na sezon 2011. MVR-02 podobnie jak poprzednik jestbr>autem stworzonym przy pomocy tylko i wyłącznie narzędzi komputerowych ibr>elektronicznych.

 

F1: Ferrari najmniej zawodne

Im bliżej otwarcia sezonu Formuły 1, tym więcej media poświęcają uwagibr>dywagacjom na temat formy poszczególnych zespołów. Na ciekawybr>pomysł analizy tego co działo się podczas łącznych 15 dni testówbr>zimowych wpadł niemiecki magazyn Auto Motor i Sport (ams), którybr>zweryfikował niezawodność poszczególnych samochodów i ilośćbr>przejechanych kilometrów. Pewne zaskoczenie: najmniej czasu na torzebr>spędził zespół McLaren-Mercedes.

 

F1: Marussia bez KERSu w 2012 roku

Rosyjski zespół zrezygnował z prac nad systemem odzyskiwania energii ibr>w sezonie 2012 nie będzie korzystał z tego rozwiązania technicznego.

 

Marussia B2 wyprzedana!

Rosyjski producent aut sportowych Marrusia wyprzedała wszystkie egzemplarzebr>modelu B2. Jak na razie tylko na papierze.

 

Rosja pragnie własnej luksusowej marki

Rosyjskie firmy zajmujące się produkcją samochodów rozważająbr>podjęcie wyzwania jakie stawia rosyjski rząd. Rządzący państwem chcąbr>stworzenia marki, która miałby dostarczyć na rynek samochodybr>konkurencyjne dla Mercedesa, Audi i BMW.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Marussia B".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019