Wyszukiwałeś:

Marussia X

F1 X

Team X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Marussia F1 Team

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

F1: FIA przedstawiła listę zespołów na 2011

Międzynarodowa Federacja Samochodowa upubliczniła listę zespołówdopuszczonych do startów w przyszłorocznym sezonie Formuły 1. Zmieniłysię nazwy kilku ekip, a wiele bolidów jeszcze nie zostało obsadzonychprzez kierowców.

 

F1: Stawka prawie kompletna

Za niespełna miesiąc rusza ponownie karuzela, której na imię Formuła1. Na razie zespoły sprawdzać będą nowe bolidy, ale czas testów totakże doskonała okazja do wypróbowania potencjału kierowców.Stawka 24 zawodników jest już niemal w pełni obsadzona. Teoretyczniezostały zaledwie dwa wolne miejsca.

 

F1: Ferrari pokazało pazur

Ostatni dzień testów na torze w Montmelo pod Barceloną zdominowałoFerrari. Felipe Massa popisał się najlepszym czasem czterech dni testów- 1.22,625.

 

F1: Ferrari najmniej zawodne

Im bliżej otwarcia sezonu Formuły 1, tym więcej media poświęcają uwagidywagacjom na temat formy poszczególnych zespołów. Na ciekawypomysł analizy tego co działo się podczas łącznych 15 dni testówzimowych wpadł niemiecki magazyn Auto Motor i Sport (ams), któryzweryfikował niezawodność poszczególnych samochodów i ilośćprzejechanych kilometrów. Pewne zaskoczenie: najmniej czasu na torzespędził zespół McLaren-Mercedes.

 

F1: D'Ambrosio na wylocie z Virgin?

Być może wkrótce zwolni się jedno z miejsc w bolidzie zespołu VirginRacing. Jak donosi francuski Le Soir team nadal nie otrzymał obiecanychpieniędzy od sponsorów Jerome'a D'Ambrosio i miejsce kierowcy zaczynaprzypominać gorące krzesło.

 

F1: FIA publikuje listę startową

Rada Światowa FIA opublikowała listę startową przyszłorocznych mistrzostwświata Formuły 1. Lista uwzględnia zmiany nazw zespołów, a takżejuż potwierdzonych przez ekipy kierowców na sezon 2012.

 

F1: Marussia bez KERSu w 2012 roku

Rosyjski zespół zrezygnował z prac nad systemem odzyskiwania energii iw sezonie 2012 nie będzie korzystał z tego rozwiązania technicznego.

 

Marussia B2 wyprzedana!

Rosyjski producent aut sportowych Marrusia wyprzedała wszystkie egzemplarzemodelu B2. Jak na razie tylko na papierze.

 

Prodrive zainteresowany kupnem Coswortha

Szef brytyjskiej firmy Prodrive, David Richards zadeklarował, że jest zainteresowany zakupem marki Cosworth, która dostarcza silnikidwóm zespołom F1.

 

Caterham wystawiony na sprzedaż?

Według doniesień malezyjskich mediów Tony Fernandes postanowiłsprzedać majątek Caterhama. Aktualny właściciel brytyjskiej marki zamierzapozbyć się wszystkich spółek, tych związanych z zespołem Formuły 1,budową aut cywilnych oraz centrum technologicznym.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Marussia F1 Team".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018