Wyszukiwałeś:

Maruti X

Suzuki X

India X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Maruti Suzuki India

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Wszystko o samochodach Maruti

Maruti to jeden z największych indyjskich producentów samochodów. Wytwarza samochody osobowe na licencji od Suzuki od 1983 roku (pierwszym modelem był Maruti 800 na bazie Suzuki Alto). W 2007 r. wcześniejsza nazwa Maruti Udyog została zmieniona na Maruti Suzuki India po zawiązaniu spółki joint ve...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Indyjskie Suzuki dla Europy

Nie tylko model Splash wzmocni w niedługim czasie pozycję Suzuki w segmenciemałych aut. Być może już pod koniec przyszłego roku do Europy trafi kolejnemałe Suzuki, które jako prototyp Concept A-Star zostanie pokazane nawystawie w New Delhi.

 

Następca Suzuki Alto w 2009

Suzuki zdecydowało się na początku 2009 roku wprowadzić na europejski ryneknastępcę małego modelu Alto. Auto, które prawdopodobnie odziedziczynazwę poprzednika produkowane będzie w Indiach.

 

10 milionowe dziecko współpracy

W 1981 roku Maruti Limited, indyjski producent samochodów, podpisałumowę o współpracę z japońskim Suzuki.

 

Suzuki z dieslami od Fiata

Suzuki zawarło nowe porozumienie z Fiatem na dostawę silnikówwysokoprężnych. W silniki włoskiej produkcji będą wyposażane nowe modelejapońskiej marki na rynku indyjskim.

 

Indyjskie auta mało bezpieczne

Ostatni wynik testu zderzeniowego Qorosa 3 pokazał, że chińskie samochody niesą już wcale tak niebezpieczne jak jeszcze kilka lat temu. Po ostatnich crashtestach łatkę niebezpiecznych aut można przypiąć modelom z Indii.

 

Suzuki Ciaz specjalnie dla Indii

Dla klientów z Indii japońska marka Suzuki stworzyła nowego sedanaklasy średniej. Auto do indyjskich salonów trafi jeszcze wpaździerniku. W kolejnych miesiącach pojawi się na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Łacińskiej i Afryce.

 

Katastrofalne testy zderzeniowe indyjskich modeli

Produkowane w indyjskich fabrykach Datsun Go oraz Suzuki Maruti Swift zostałypoddane testom zderzeniowym. Oba modele wypadły bardzo słabo, nie zdobywającani jednej gwiazdki.

 

Czy Suzuki iK-2 będzie następcą Swifta?

Na marcowych targach w Genewie Suzuki pokazało dwa koncepcyjne modele - iM-4oraz iK-2. W maju Japończycy ogłosili wprowadzenie do produkcji crossovera nabazie iM-4, teraz potwierdzili zaś, że powstanie model z segmentu B na baziedrugiego konceptu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Maruti Suzuki India".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019