Wyszukiwałeś:

Maserati X

SUV X

. Znaleziono 57 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Maserati SUV

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 57 wszystkich):

SUV od Maserati coraz bliżej

Coraz częściej słychać pogłoski, że należąca do Fiata luksusowa markaMaserati będzie mieć w swoim portfolio także model z segmentu SUV-ów.Niewykluczone, że prototyp, stanowiący zapowiedź tego modelu, zobaczymy jużna wrześniowych targach we Frankfurcie.

 

SUV Maserati z Detroit

Nie milkną spekulacje na temat nowego luksusowego przedstawiciela segmentu SUVspod znaku Maserati. Już we Frankfurcie ma się pojawić wersja koncepcyjnasamochodu, który będzie produkowany w Detroit.

 

Maserati w urzędzie patentowym

Maserati zarejestrowało w urzędzie nazwę "Cinqueporte".Oprócz samej nazwy włosi zastrzegli czcionkę, tą samą którazostała użyta przy stworzeniu napisu "Quattroporte".

 

Maserati ma problem z nazwą

Włoska legendarna marka w niedługim czasie dostarczy na rynek nowy model,który będzie autem z segmentu, w którym ta firma jeszcze nigdy nie próbowała walczyć o klientów. Nowy model, SUV ma nazywaćsię Cinqueporte to jednak nie wszystko co planuje Maserati.

 

SUV Maserati co raz bliżej

Maserati ogłosiło, że targi motoryzacyjne w Pekinie to ostatnia impreza motoryzacyjna, na któej świat mógł podziwiać koncepcyjny modelKubang.

 

Fiat będzie budował Maserati Levante we Włoszech

Model Levante to pierwszy w historii SUV z logiem trójzębu. Całyświat motoryzacyjny niecierpliwie wyczekuje debiutu tego auta na rynku.Pojawiły się pierwsze informacje dotyczące produkcji tego samochodu.

 

Maserati Alfieri w 2016 roku

a 100. urodziny marka Maserati pokazała w Genewie przepiękny modelkoncepcyjny Alfieri. Auto trafi do seryjnej produkcji i na rynku pojawi się w2016 roku.

 

Maserati ogranicza produkcję

Fiat Chrysler Automobiles zmniejsza produkcję sportowych aut z logo Maserati.Powodem jest znaczny spadek sprzedaży aut tej marki.

 

Maserati Levante szykowane na przyszły rok

Najświeższe plotki z obozu Maserati zapowiadają premierę produkcyjnejwersji SUVa Maserati na początek przyszłego roku. Levante ma zadebiutować natargach NAIAS w Detroit.

 

Maserati Levante zadebiutuje na targach w Genewie

Prezes Maserati zapowiedział na trwających targach we Frankfurcie, że na kolejnej tego typu imprezie, odbywającej się w Europie jego marka zaprezentuje światu długo wyczekiwanego SUVa Levante.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Maserati SUV".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019