Wyszukiwałeś:

Massif

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Massif

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

 

Wątek na forum: AUTOTEC 2008: Iveco Massif

na odległość - super auto, tego szukam - konkretu w czasach "entropii cywillizacji" - boję się ze rama będzie korodować, tak juz słyszałem o pierwszych egz. i że jak w Defenderze pojawią się tzw "purchle" na aluminiowej karoserii[czyli swoiste rdzawe bąble. Aluminiowa karoseri...

 

Iveco i SUV

Według informacji branżowej gazety "Automotive News Europe" (ANE)włoskie Iveco szykuje się do poszerzenia swojej oferty o nowy model z segmentuSUV. Nowy pojazd o nazwie Massif najprawdopodobniej pojawi się w sprzedaży wewrześniu bieżącego roku.

 

AUTOTEC, czyli co się działo w Brnie

Targi AUTOTEC nie były miejscem światowych premier motoryzacyjnych, niemniejjednak producenci samochodów ciężarowych i dostawczych nie zawiedliprezentując swoje najlepsze produkty. Na powierzchni kilku gigantycznych halwystawiła się cała samochodowa, światowa czołówka. Cozaprezentowali, o tym poniżej.

 

Fiat pomoże ofiarom trzęsienia ziemi

W następstwie groźnego trzęsienia ziemi, które zdewastowało regionAbruzzo, Grupa Fiat postanowiła udzielić pomocy technicznej, ekonomicznej ihumanitarnej ludności dotkniętej katastrofą.

 
 

Iveco Massif

 

Film z jazdy nocą po mieście Iveco Massif

 

Ekspedycja do Afryki "Overland 12" z udziałem aut Iveco

 

Do ekspedycji "Overland 12" wybrano sześć pojazdów IVECO, są to: Iveco Trakker 6x6, Iveco Daily 4x4 oraz dwa Iveco Massif 4x4s do transportu International Trekking team'u - mojeauto.tv

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019