Wyszukiwałeś:

Masterlease

. Znaleziono 50 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Masterlease

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 50 wszystkich):

Wątek na forum: Piotr Borowski w Masterlease Polska

Czy mojeauto.pl jest w jakis sposob powiazane z MAsterlease??? Czasami az przykro czytac, jak slodza tej - skadinad malej - firmie w branzy leasingowej. Z obiektywnym dziennikarstwem niewiele to ma wspolnego. Mam wrazenie, ze jest to jedyna firma w tej branzy w Polsce. ~...

 

Masterlease dla Ery

Lider branży full service leasing, Masterlease Polska, podpisał umowę owspółpracy z Polską Telefonią Cyfrową, operatorem sieci Era i Heyah.

 

Fiat Biznes dla przedsiębiorców

Fiat Auto Poland i Masterlease Polska podpisały porozumienie owspółpracy w zakresie nowego programu Fiat Biznes – wynajmudługoterminowego samochodów marki Fiat, Lancia i Alfa Romeo.

 

Focus liderem polskiego rynku CFM 2009

Mimo recesyjnej rzeczywistości wynajem długoterminowy na rynku polskim trzymasię dość mocno i, jak widać, jest bardziej odporny na gospodarczezawirowania niż inne sektory. Liderem polskiego rynku wynajmu długoterminowegozostała ponownie firma Masterlease.

 

Wynajem długoterminowy na plusie

Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów podsumował wynikiliderów branży wynajmu długoterminowego pojazdów po pierwszymkwartale 2010 roku.

 

Hyundai Fleet Lease

Od listopada w sieci sprzedaży marki Hyundai i w punktach obsługi Masterleasedostępna będzie nowa oferta pełnego finansowania samochodów markiHyundai, wraz z szerokim pakietem usług dodatkowych.

 

Rynek CFM mozolnie w górę

Miniony rok pokazał, że określenia "boom", "dynamicznywzrost" lub "sukces" – często przewijające się wostatnich latach w kontekście krajowego rynku CFM – są pieśniąprzeszłości.

 

Flotowy lider wchodzi na giełdę

Fleet Holdings – właściciel Masterlease, lidera polskiego rynkuzarządzania flotą – planuje w III kwartale br. przeprowadzić pierwsząpubliczną ofertę akcji, a następnie zadebiutować na rynku głównymGPW. Wartość IPO może sięgnąć 100 mln zł.

 

Rekordowy kontrakt Masterlease

Ponad 220 nowych samochodów trafiło w ostatnich miesiącach dopracowników Actavis Polska. Firma podpisała w czerwcu umowę wynajmudługoterminowego z Masterlease.

 

Dla nich 2011 rok był udany

Mimo trudnej sytuacji na rynku, branża flotowa odnotowała dwunastoprocentowywzrost – członkowie Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdówpodsumowali wyniki po czwartym kwartale 2011 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021