Wyszukiwałeś:

Materia

. Znaleziono 3469 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Materia

Spróbuj też wyszukać: daihatsu Daihatsu materia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 3469 wszystkich):

Wszystko o samochodach Daihatsu Materia

Daihatsu Materia to kompaktowy minivan z segmentu B o dość typowej, nieco "pudełkowatej" budowie nadwozia. Zadebiutował w 2006 roku na wystawie w Paryżu, pół roku zaledwie po tym, jak w Genewie można było zobaczyć jego zapowiedź w postaci prototypu D-Compact Wagon. Na rynki europejskiej Daihatsu ...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Ekologiczne wykładziny

Mitsubishi Motors we współpracy z Toray Industries zajeło się tworzeniembardzo wytrzymałego materiału, który będzie używany do okrywania podłogi wsamochodach. Powstanie on z połączenia polylaktydu (PLA) z włóknemnylonowym.

 

"Pudełko" rodzinne

Jeszcze pół roku temu w Genewie prezentowany jako koncepcyjny D-CompactWagon doczekał się już seryjnej wersji. Na targach w Paryżu światowąpremierę mieć będzie Daihatsu Materia, który na europejskie drogiwyjedzie na początku 2007 r.

 

Daihatsu Materia w Twoim stylu

 

Film reklamowy Daihatsu Materia.

 

GDDKiA: nie wykradano materiałów budowlanych z A1

- Wykonane badania techniczne odcinka autostrady A1 Piekary Śląskie -Maciejów nie wykazały podstaw do stwierdzenia, że z korpusu budowanejautostrady A1 kradziony był wcześniej zabudowany materiał, którynastępnie miał być wykorzystywany do budowy autostrady, a ubytki miały byćzastępowane materiałami gorszej jakości. Podkreślamy, że wykonane zgodnie zprojektem wzmocnienia pod korpus autostradowy zapewniają bezpiecznąeksploatację autostrady zgodnie z założeniami projektowymi. A1 PiekaryŚląskie - Maciejów spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa –zapewnia w komunikacie Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

 

F1: Grafitowa magia

Jako że około 80% podwozia wykonuje się z włókna węglowego, stałosię ono nieodzownym materiałem dla wszystkich zespołów F1. Działtechniczny Renault przedstawia krótki przewodnik, w którymdowiecie się więcej na temat tego cudownego materiału.

 

Nowy, zielony materiał od Mitsubishi

Mitsubishi opracowało nowy materiał pokrycia wewnętrznych powierzchni kabinypasażerskiej, łączący politereftalan etylenu (PET) oraz włóknabawełny. Materiał będzie nowym dodatkiem do linii „zielonychplastików”, czyli technologii oryginalnych materiałówkoncernu MMC pochodzenia roślinnego.

 

Jak umyć miękki dach?

Gdy za oknami zrobiło się ciepło wielu właścicieli samochodówwyposażonych w składany dach odkurzyło je po zimowej przerwie. Z tej okazjiwarto zaczerpnąć trochę wiedzy na temat czyszczenia i konserwacji miękkichdachów wykonanych z różnych materiałów.

 

Lekkie materiały przyszłością motoryzacji

Hybrydy, silniki elektryczne, jak najbardziej aerodynamiczne kształty to tylkoczęść rozwiązań, jakie branża motoryzacyjna zaczyna od pewnego czasustosować na szeroką skalę, by zmniejszyć spalanie oraz emisję CO2.Wśród innowacyjnych rozwiązań coraz częściej pojawiają się takżelekkie materiały do konstrukcji pojazdów.

 

Szkielet Corvetty

Najnowszy Chevrolet Corvette charakteryzuje się masą 1451 kg, co wraz z mocą505 KM dostarcza niesamowitych osiągów. Auto charakteryzuje się stosunkiem mocy do masy równym 6.33:1. Masa Corvetty to sukces dziedziny inżynierii materiałowej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019