Wyszukiwałeś:

Mateusz X

Lisowski X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mateusz Lisowski

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Scirocco R Cup: Lisowski dwa razy na podium

W sobotnie popołudnie Mateusz Lisowski zwyciężył w deszczowym i bardzotrudnym wyścigu pucharu Volkswagen Scirocco R w Austrii. W niedzielnym wyściguLisowski zajął drugie miejsce. Adam Gładysz linię mety minął odpowiedniojako piąty i szósty. W wyścigach wystartowali Sven Hannawald i ThomasMorgenstern, skoczkowie niestety nie ukończyli pierwszego biegu, w drugimszybszy okazał się Niemiec.

 

Lisowski ponownie na podium

Mateusz Lisowski podtrzymuje wspaniałą formę w Scirocco R-Cup. W piątejrundzie cyklu, która odbyła się na ulicznym torze w Norymberdze,21-latek z Wieliczki powtórzył swój sukces z Lausitz i drugi razz rzędu zajął trzecie miejsce.

 

Kolejne zwycięstwo Polaka w Scirocco R-Cup

Szósta eliminacja Scirocco R-Cup rozegrana została 06 sierpnia na torzeNürburgring. Prowadzący w klasyfikacji generalnej pucharu Mateusz Lisowskipo raz kolejny stanął na podium i umocnił swoje prowadzenie w klasyfikacjigeneralnej.

 

Lisowski mistrzem Scirocco R-Cup 2011!

Niedziela 18 września przejdzie do historii polskiego motorsportu. Dzisiajbowiem na Motosport Arena Oschersleben Mateusz Lisowski został mistrzem PucharuScirocco R-Cup 2011. Po dramatycznym wyścigu rozgrywanym na mokrej nawierzchni21-latek z Wieliczki po raz dziewiąty w tym sezonie zajął miejsce na podium.

 

Finał Scirocco R-Cup 2011

Po ponad miesięcznej przerwie od wyścigu na torze Oschersleben, nadszedł czasna ostatnią rundę Scirocco R-Cup 2011. W dniach 21-22 października zawodnicyzakończą sezon w tym samym miejscu, w którym pod koniec kwietniarozpoczęli swoje zmagania, a więc na niemieckim torze Hockenheim.

 

Lisowski wybierze swoich rywali

Choć od zakończenia cyklu Scirocco R-Cup 2011 nie minęły dwa tygodnie, jużtrwają przygotowania do przyszłorocznej edycji pucharu, a aplikacjekierowców chętnych do wzięcia w nim udziału, zostały skompletowane.Niestety nie każdy, kto wyraził chęć startów  w rozgrywkachdostanie taką możliwość, a jedną z osób decydujących o składzieScirocco R-Cup 2012 będzie zwycięzca tegorocznej edycji – MateuszLisowski.

 

Mateusz Lisowski testował Gallardo LP600 GT3

Mateusz Lisowski to polski kierowca wyścigowy, który w roku 2009 wygrał Ceska Pojistovna Skoda Octavia Cup. Dwa lata później kierowcapochodzący z Wieliczki został mistrzem Scirocco R-Cup. Teraz ma za sobątesty w Lamborghini Gallardo.

 

Wystartował Volkswagen Castrol Cup

W miniony weekend na torze Poznań odbyła się pierwsza eliminacja seriiVolkswagen Castrol Cup. W pierwszym wyścigu zwyciężył były mistrzeuropejskiego pucharu Scirocco R-Cup, Mateusz Lisowski z otoMoto Teamu.Popołudniowy wyścig wygrał Jan Kisiel.

 

Mateusz Lisowski: W połowie wyścigu nigdy nie zdarzyło się, żebym nie spał

Zaczynał od kartingu, ale nigdy nie planował ścigać się w bolidachjednomiejscowych. Wygrał serię wyścigową w Czechach i prestiżowy puchar wNiemczech. To jak bardzo jest szybki pokazał podczas pierwszej eliminacjiVolkswagen Castrol Cup na torze w Poznaniu. Do ścigania podchodzi realnie, alenigdy nie odpuszcza. Zapraszamy do wywiadu z kierowcą wyścigowym MateuszemLisowskim.

 

Volkswagen Castrol Cup - czas podsumowań

Można śmiało stwierdzić, że Polska ma serię wyścigową, któramoże wzbudzać zainteresowanie w Europie. Volkswagen Racing Polska szuka jużkierowców na przyszły sezon, a nim ten nastąpi, to warto podsumowaćpierwszą edycję VCC i przytoczyć ciekawe liczby.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Mateusz Lisowski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019