Wyszukiwałeś:

Maxus

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Maxus

Spróbuj też wyszukać: skoda

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Wszystko o samochodach LDV Maxus

Producentem samochodów dostawczych Maxus jest brytyjski koncern LDV Group Limited (wywodzący się z powstałego w 1993 r. Leyland DAF Vans), wchodzący od 2006 r. w skład rosyjskiego koncernu Gaz Group. W latach dziewięćdziesiątych była nawet spora szansa, że Maxus będzie wytwarzany w Lublinie, kied...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

LDV Maxus: Polecam wszystkim

4 Polecam wszystkim ten model samchodu,napoczatku bałem sie zakupu ale dealar koło Radzymina - Słupno Lewpol dał midobra cene i 4 lata gwarancji , polecam samochód sprawuje sie super,miałemwczesniej Sprintera za 120000 zł uwazam ze przepłaciłem ...

 
 

LDV Maxus: warto

4.5 tani i do tego bardzo dobry najdłuższana rynku gwarancja! kupiłem go bo: 1. był w dobrej cenie 2. jest ocynkowany- podobno cały 3. ma długą gwarancję 4. świetnie się go prowadzi mimobraku ESP jest stabilny. pożywiom uwidim:)

 

Nowa konkurencja wśród dostawczaków

Brytyjska firma LDV specjalizująca się w produkcji lekkich samochodówdostawczych wprowadziła do sprzedaży na brytyjskim rynku nową gamę modelową- LDV Maxus.

 

GAZ kupił LDV

Rosyjski producent samochodów GAZ przejął brytyjską firmę LDV,zajmującą się budową mikrobusów i aut dostawczych. Decyzja ozawiązaniu transakcji to wstęp rosyjskiego GAZa do dawno zapowiadanej,międzynarodowej ekspansji.

 

Maxus wjeżdża do Polski

Oficjalna Polska premiera samochodów dostawczych Maxus, nastąpi dopierow połowie października. Jednak firma First Truck International –wyłączny importer tych samochodów, zorganizowała przedpremierowespotkanie, dające możliwość bliższego przyjrzenia się nowym dostawczakom.

 

Kolejna marka wchodzi do Polski

Po tegorocznych debiutach na polskim rynku takich marek jak Bentley, Mazda(powtórnym) oraz Tata, a tuż przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedażyjapońskiego Infiniti ruszyła dystrybucja samochodów dostawczych LDVMaxus.

 

Nowości, nowości, nowości...

Październik obfitował w wiele ciekawych nowości, jakie pojawiły się w tymmiesiącu na naszym rynku. Żeby wspomnieć tylko o nowej marce –Infiniti, nowym pojeździe dostawczym – Maxus, czy chociażby najnowszej,szóstej generacji Volkswagena Golfa. A tymczasem sporym wzrostempopularności i najwyższą lokatą w historii rankingów Top Tenmojeauto.pl cieszył się Golf V.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019