Wyszukiwałeś:

Maybach X

Pullman X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Maybach Pullman

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Koniec Maybacha, nowe modele?

Po miesiącach spekulacji koncern Daimler określił się w końcu co doprzyszłości marki Maybach.

 

Krótki, drugi żywot marki Maybach

Kilka tygodni temu w motoryzacyjnym świecie pojawiły się pierwsze wzmianki natemat tego, że koncern Daimler zamierza zakończyć żywot ultraluksusowejmarki Maybach. To kolejne zamknięcie tej marki po reinkarnacji w 2002 roku.

 

Mercedes stworzy S Klasę Cabrio

Producent aut ze Stuttgartu zdradził serwisowi CarAdvice, że następna generacja Mercedesa S Klasy pojawi się również w wersji z odkrytym dachem.

 

Maybach zakończył swój żywot

To bardzo smutna informacja, która powoduje, że z rynku znika jeden z producentów aut, i to aut nietuzinkowych. Maybach właśnie odchodzi w zapomnienie.

 

Mercedes wskrzesi Maybacha?

W zeszłym roku Daimler ogłosił, że kończy swoją przygodę z markąMaybach i w tym roku luksusowa limuzyna zakończyła swój żywot.Okazuje się jednak, że nic nie jest przesądzone.

 

Luksusowe nowości Mercedesa

Mercedes rozszerza ofertę swojego sztandarowego produktu - Klasy S. Do dotychczasowej limuzyny, coupe i wersji Mercedes-Maybach S600 dołączy kabriolet oraz przedłużany Pullman.

 

Mercedes pokazał kolejnego Maybacha

Pod koniec zeszłego roku, koncern Daimler wskrzesił Maybacha, którypojawił się jako topowa wersja Klasy S. W Genewie zobaczymy kolejne luksusowewydanie, sygnowaną przez Maybacha. Mowa o przedłużonej Klasie S Pullman.

 

Geneva Motor Show 2015

To już 85. edycja jednej z najważniejszych imprez motoryzacyjnych nie tylko naStarym Kontynencie. Jak zwykle na Geneva Motor Show nie zabraknie licznychnowości, ciekawych aut koncepcyjnych oraz pięknych hostess. Jest w czymwybierać. Zapraszamy!

 
 

Mercedes-Maybach w wersji Landaulet

Nowa generacja Maybacha będzie niebawem oferowana w specjalnej wersjiLandaulet. Bogaty właściciel samochodu podczas przejazdu luksusową limuzynąbędzie mógł zażywać kąpieli słonecznej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Maybach Pullman".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019