Wyszukiwałeś:

Maybach

. Znaleziono 124 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Maybach

Spróbuj też wyszukać: maybach cena spark wv

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 124 wszystkich):

Maybach promuje opony

Na zlecenie niemieckiej firmy oponiarskiej Fulda powstał 700-konny MaybachExelero. Maksymalna prędkość ponad 350 km/h tego luksusowego coupe ma byćskuteczną kampanią promującą opony wysokich osiągów.

 

"Mini"-Maybach w planach

Koncern DaimlerChrysler szuka sposobu na ożywienie sprzedaży należącej doniego luksusowej marki Maybach. Szefowie DC coraz poważniej myślą owprowadzeniu do produkcji mniejszego modelu, który korzystałby z rozwiązańMercedesa S klasy.

 

Maybach w rytmie Mendelsona

Podczas nadchodzących międzynarodowych targów motoryzacyjnych w Paryżu,producent bardzo luksusowych samochodów marki Maybach zaprezentuje nowąwersję kolorystyczna modelu 57 S. Po raz pierwszy tego typu samochódwykończony został lakierem o lśniąco białym połysku.

 

Maybach planuje mocniejszą 62-kę?

Należący do koncernu DaimlerChrysler, Maybach, najprawdopodobniej wyposażynowy model 62 w mocniejszy wariant silnikowy. Podobnie jak w przypadku 57Srównież mierząca 6,17 m długości limuzyna oferowana będzie w wersji62S.

 

Maybach nie dla Chińczyków

Koncern Daimler zaprzeczył doniesieniom jakie pojawiły się ostatnio. Mediadonosiły, że luksusowa marka Maybach zostanie sprzedana chińskiemu koncernowiBYD.

 

Specjalny Maybach na urodziny

Jeśli świętować 125-lecie to tylko z przepychem rozmachem i prezentując samochód, który byłby niczym pomnik złożony w hołdziepierwszego pojazdu, który zapoczątkował historię motoryzacji. Podczastargów we Frankfurcie zaprezentowano Maybach'a 125!.

 

Krótki, drugi żywot marki Maybach

Kilka tygodni temu w motoryzacyjnym świecie pojawiły się pierwsze wzmianki natemat tego, że koncern Daimler zamierza zakończyć żywot ultraluksusowejmarki Maybach. To kolejne zamknięcie tej marki po reinkarnacji w 2002 roku.

 

Maybach udziela rabatu

Widać, że powoli następuję koniec współczesnej nam historii marki Maybach. Nie tak dawno Daimler ogłosił zakończenie produkcji Maybachówi tym samym pogrzeb legendarnej marki. Początek końca właśnie nadszedł.

 

Mercedes-Maybach: Umarł król, niech zyje król

Daimler uśmiercił markę Maybach z prozaicznego powodu - sprzedaż była naniezadowalającym poziomie. Maybach to jednak marka nie mniej legendarna niżBentley czy Rolls-Royce. Duch Wilhelma powraca wraz z nowa wersją Klasy S.

 

Mercedes-Maybach GLS 600 4MATIC już w Polsce

Mercedes-Maybach poszerza gamę modelową o luksusowego SUV-a GLS 600 4MATIC,który oferuje niepowtarzalne doświadczenie luksusu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021