Wyszukiwałeś:

Mazda X

MX X

5 X

. Znaleziono 213 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mazda MX 5

Spróbuj też wyszukać: mazda mx 5 tylni blotnik mazda mx5 mazda mx 5spalanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 213 wszystkich):

800-tysięczna Mazda MX-5

W ciągu 17 lat i 9 miesięcy od momentu rozpoczęcia produkcji modelu MazdaMX-5, sprzedawanego w Japonii jako Roadster, łączna liczba egzemplarzy, którazjechała z taśm montażowych przekroczyła już 800 tys. sztuk.

 

Mazda MX-5 po faceliftingu

Mazda MX-5 to najlepiej sprzedający się dwuosobowy, sportowy roadster, jakipojawił się w historii motoryzacji. Najbliższa wystawa w Genewie będziemiejscem światowej premiery trzeciej już generacji MX-5 po faceliftingu.

 

Mazda MX-5: VIDEO-TEST

Mazda MX-5 to od 20 lat najlepiej sprzedający się roadster na świecie. Takisukces zobowiązuje, dlatego postanowiliśmy sprawdzić, czy nowy egzemplarzdwumiejscowego pudełka z Hiroszimy jest nadal tak bombowy jak jego poprzednik.

 

Mazda MX-5 lepsza niż SLK czy TT

Mazda MX-5, najlepiej sprzedający się roadster na świecie, otrzymał kolejnewyróżnienie do swej kolekcji nagród, zyskując tytuł"Najlepszego samochodu sportowego" w ankiecie dotyczącej satysfakcjiklientów, przeprowadzonej w 2010 roku na rynku brytyjskim przez JD Power.

 

Mazda MX-5 do gruntownej renowacji

Mały roadster Mazdy to najbardziej znana wizytówka japońskiej firmy.Jak donoszą zagraniczne media, są już plany wprowadzenia do sprzedażykolejnej generacji dwumiejscowego MX-5.

 

Fiat 500 C, Mazda MX-5: Cabrio dla niej i dla niego

Tegoroczne wakacje chylą się ku końcowi. Postanowiliśmy więc uczcić jetestem dwóch kabrioletów, które nadają na zupełnie innychfalach. W (nie)porównawczym teście Fiat 500 C, czyli modny dodatek dodamskiej torebki i kultowa, bardzo męska Mazda MX-5 w limitowanej edycji Kirei.

 

Nowa Mazda MX-5 będzie bardzo lekka

Mazda MX-5 to sprawdzona konstrukcja, która nie zmieniała się od lat.Teraz jednak japoński producent postanowił pójść w nowym kierunku inowa generacja będzie bardzo lekka.

 

Nadjeżdża nowa Mazda MX-5

Już w tym roku, tuż po wakacjach, odbędzie się oficjalna premiera czwartejjuż generacji jednego z najpopularniejszych roadsterów na świecie -Mazdy MX-5.

 

Dlaczego musisz kupić Mazdę MX-5

Żaden inny samochód nie wpisuje się tak mocno w definicję„kultowego auta” jak Mazda MX-5. W tym roku auto obchodzi 25-lecie,a już za kilka tygodni Japończycy zaprezentują nową generację. Zakup MX-5to jedna z najlepszych decyzji, jaką możesz podjąć w swoim życiu. Oto naszeargumenty.

 

Mazda MX-5 Japońskim Samochodem Roku

Najnowszy roadster Mazdy, kultowe MX-5 zostało zwycięzcą w konkursie JapanCar Of The Year. Czy ten samochód zasługuje na to miano?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Mazda MX 5".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019