Wyszukiwałeś:

Mazda3 X

MPS X

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mazda3 MPS

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Wątek na forum: Mazda3 MPS oraz i-stop

Samochód w sam raz na nasze drogi!!! ~dziadekjasiu

 

Mazda3 na sportowo

Japoński producent samochodów marki Mazda nie zapomina o fanach swojej marki,którzy cenią sobie sportową jazdę. Do salonów wielkimi krokami wchodziwłaśnie model Mazda3 MPS, który swoimi osiągami ma zapewnić ostrąkonkurencję dla innych samochodów z jej segmentu.

 

Mazda3 MPS oraz i-stop

Podczas zbliżającej się wystawy w Genewie Mazda zaprezentuje dwie kolejnewersje nowej generacji swojej "trójki". Usportowioną Mazdę3MPS oraz wersję z oszczędzającym paliwo systemem i-stop.

 
 
 

Mazda 3 MPS: Mazda Potrafi Szybko

Przez zdecydowanie większy czas swojej aktywności zawodowej, japońscyinżynierowie pochłonięci są budowaniem aut hybrydowych. W weekendy mająjednak chwilkę aby uciec od jakże chwytliwego obecnie tematu oszczędności .I dobrze, bo dzięki temu po ulicach mogą jeździć takie samochody jak Mazda 3MPS.

 

Mazda3 Facelift na IAA 2011

Mazda oprócz modelu CX-5 nad Menem zaprezentowała odświeżoną wersje swojego kompaktowego auta. Zmiany objęły zarówno nadwozie, jak iwnętrze samochodu.

 

Mazda 3 MPS z napędem 4x4

Wszyscy fani sportowych modeli Mazdy oczekują z niecierpliwością nowej"trójki" ze znaczkiem MPS. Właśnie pojawiają się pierwszeprzecieki o tym modelu.

 

Mazda: Diesel czy benzyna, o to jest pytanie

Japończycy stworzyli kilka fenomenalnych aut, wśród którychjest nie tylko roadster MX-5. Litery MPS pewnie rozgrzewają wielu. Nowageneracja Mazdy3 na rynku jest już kilka miesięcy, więc i powracają plotkio wersji MPS tego auta.

 

Najbliższe plany Mazdy, czyli SUV-y i powrót MPS

Mazda nie daje o sobie zapomnieć - dopiero co Japończycy wprowadzili noweCX-3, kolejną "dwójkę" i MX-5 oraz zmodernizowane CX-5 i"szóstkę", a tuż za rogiem czekają kolejne nowości.Zobaczymy je jeszcze w tym roku!

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Mazda3 MPS".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018