Wyszukiwałeś:

McLaren X

Mercedes X

SLR X

. Znaleziono 44 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: McLaren Mercedes SLR

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

Tysięczny SLR

Technologia prosto z Formuły 1 na zwykłej drodze. Tak w bardzo wielkimskrócie można scharakteryzować supersportowego Mercedesa-Benz SLR McLaren.Nie jest to jednak częsty widok, bo z taśm produkcyjnych zjechało łącznietysiąc takich aut.

 

SLR McLaren do serwisu

Mercedes-Benz wzywa do serwisu wszystkie sportowe modele SLR McLarenwyprodukowane w okresie październik 2003 - maj 2006. Powodem akcji naprawczejjest wadliwie działający układ chłodzenia generatora.

 

SLR zrzuca dach

Lubisz czuć wiatr we włosach przy prędkości 333 km/h? Producent sportowegomodelu McLaren Mercedes SLR przygotowuje właśnie specjalną wersję tegosamochodu o nadwoziu z odkrytym dachem.

 

Mniejszy SLR?

Zagranicznym reporterom branżowego magazynu motoryzacyjnego udało sięzłapać na jednym z tajnych niemieckich torów podczas testów samochód,który najprawdopodobniej zostanie mniejszym bratem niesamowicie szybkiego, azarazem drogiego modelu McLaren Mercedes SLR.

 

Najszybszy Mercedes bez dachu

Potencjalni nabywcy Mercedesa SLR będą mieć teraz nowy problem. Do wersjicoupe dołączyła właśnie wersja roadster wyposażona w miękki dach. Autopojawi się w salonach samochodowych na początku września tego roku.

 

Mercedes SLR McLaren do lamusa

Szef koncernu Daimler Dieter Zetsche wydał werdykt. Współpraca z firmąMcLaren zostanie zakończona. To oznacza zmierzch dla jednego z najbardziejultra-sportowych modeli Mercedesa SLR McLaren.

 

SLR bez przedniej szyby

Mercedes wprowadził już dwa warianty modelu SLR (722 oraz Roadster), abypobudzić jego sprzedaż, która jak dotąd nie spełniła oczekiwań.Sposobem na to ma być nowa wersja o nazwie SLR Speedster.

 

Wojna na konie nadal trwa

Niedawno pisaliśmy o słowach szefa AMG, który zapowiadał żezakończyła się wojna na konie mechaniczne w firmie AMG. Może tam tak, ale napewno nie w firmie Renntech, która właśnie pokazała wzmocnionąwersję Mercedesa SLR.

 

SLR kończy karierę

Brytyjsko-niemieckim owocem romansu McLarena i Mercedesa jestsupersamochód SLR. Jego cykl życiowy miał trwać siedem lat. W tymczasie miało powstać 3.500 egzemplarzy. Realia rynkowe były nieco bardziejbrutalne. Mimo tego auto na dobre zapisało się w kartach historii motoryzacji,zwieńczając dzieło specjalną edycją SLR Stirling Moss.

 

Dzika wersja SLR McLaren

Jeśli komuś nie wystarczy cywilizowana dzikość standardowego auta, jeśli wogóle tu o standardzie można mówić, to polecamy to - McLarenMercedes SLR Black Arrow.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "McLaren Mercedes SLR".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021