Wyszukiwałeś:

Megane X

Coupe X

Cabriolet X

Monaco X

GP X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Megane Coupe Cabriolet Monaco GP

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Kubica w Poznaniu!

W dniu dzisiejszym Poznań jest niekwestionowaną stolicą sportówmotorowych w naszym kraju. Przy okazji imprezy N-Gine Renault F1 Team Show swojeumiejętności licznie zgromadzonej publiczności zademonstruje nasz mistrz F1,czyli sam Robert Kubica, który po raz pierwszy w Polsce przejedzie potorze wyścigowym bolidem F1.

 

Nie takie znowu zwyczajne renówki

Sposobów na przyciągnięcie klientów jest sporo. Wiedzą o tymdoskonale nie tylko adepci sztuki marketingowej, ale i sami nabywcy. Nie inaczejjest i z samochodami, których wyniki sprzedaży zależą od wieluczynników, nie tylko od faktycznej jakości produktu. Na dość ciekawysposób, choć wcale nie jakiś innowacyjny, wpadło Renault, zachęcającdo kupna niemal wszystkich swoich modeli w ofercie.

 

eSafety Challenge

W najbliższą sobotę w Warszawie odbędzie się wydarzenie promujące zaawansowane systemy bezpieczeństwa w samochodach - eSafety Challenge. Imprezabędzie miała miejsce na Placu Bankowym, gdzie na odwiedzających czekamnóstwo atrakcji.

 

Limitowane Megane CC Monaco GP dostępne w Polsce

Na naszym rynku dostępna jest kolejna limitowana edycja Monaco GP, tym razempo Lagunie Coupe w polskich salonach Renault będzie można zamówić Megane Coupe Cabriolet w tej właśnie wersji.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Megane Coupe Cabriolet Monaco GP".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019