Wyszukiwałeś:

Megane X

Coupe X

. Znaleziono 118 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Megane Coupe

Spróbuj też wyszukać: megane coupe1 1996r 2 0 megane megane coupe czesci

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 118 wszystkich):

Wątek na forum: Renault Megane Coupe 96-99 CZĘŚCI

WITAM posiadam części mechaniczne, blacharskie, elektryczne do Renault Megane Coupe 96-99 skrzynia 350zł amortyzatory gwintowane przód 600zł belka tył 250zł + amory 100zł mechanizm otwierania lewej przedniej szyby 120zł lewe drzwi 150zł silnik 1,6e 90km 700zł 2 ce...

 

Renault Megane Coupe Concept

Renault prezentuje na salonie genewskim Megane Coupe Concept – show-carzapowiadający kształt przyszłego seryjnego kompaktowego coupe. Podobnie jakNowa Laguna, świadczy on o zmianie stylu Renault na bardziej płynny isportowy.

 

Renault Megane Coupe w pełnej krasie

Pierwsze zdjęcia nowego, trzydrzwiowego Renaulta Megane Coupe napawająoptymizmem. Auto charakteryzuje się opływową, sportową sylwetką, jednak czyna chwilę obecną to rzeczywiście kraniec designerskich możliwościfrancuskiego producenta?

 

Renault Megane i Megane Coupe: Mocna odnowa

Zaprezentowane we wrześniu tego roku nowe Renault Megane i Megane Coupestanowią mocny akcent w procesie odnowy oferty Renault w segmencie C. Autawejdą do sprzedaży w listopadzie 2008 roku (Megane) i styczniu 2009 roku(Megane Coupe).

 

Nowe Megane CC w Genewie

Francuzi atakują segment coupe ze składanym dachem. Po premierze modelu Windprzyszedł czas na nową odsłonę Renault Megane Coupe-Cabriolet.

 

Megane w ładnych kolorach

W salonach sprzedaży Renault pojawiła się specjalna wersja modelu MeganeCoupe - Color Edition, która zachęcać będzie klientów nowymikolorami oraz dodatkowymi elementami wyposażenia.

 

Renault Megane CC już w Polsce

Do sprzedaży na polskim rynku wchodzi właśnie nowa generacja MeganeCoupe-Cabriolet. Ceny za tego kompaktowego kabrioleta zaczynają się od 99.900zł.

 

Renault Megane Coupe: Wygląd robi swoje

Nie od dziś wiadomo, że Francuzi to mistrzowie awangardy. Potrafiąprzygotowywać niesamowite projekty i co najciekawsze, wdrażać je w życie.Takim ciekawym przypadkiem jest Renault Megane o nadwoziu coupe.

 

Renault Megane po faceliftingu

Renault zmodernizował prawie całą gamę Megane, prawie gdyż kuracji odmładzającej nie poddano modelu Megane Coupe Cabriolet. Samochody pojawiąsię w sprzedaży w kwietniu br.

 

Limitowane Megane CC Monaco GP dostępne w Polsce

Na naszym rynku dostępna jest kolejna limitowana edycja Monaco GP, tym razempo Lagunie Coupe w polskich salonach Renault będzie można zamówić Megane Coupe Cabriolet w tej właśnie wersji.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Megane Coupe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019