Wyszukiwałeś:

Megane X

III X

. Znaleziono 60 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Megane III

Spróbuj też wyszukać: megane grandtour megane II megane

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 60 wszystkich):

Oto nowe Megane!

Dokładnie za miesiąc, na targach motoryzacyjnych w stolicy Francji, światowąpremierę mieć będzie Renault Megane trzeciej generacji.

 

Nowe Megane oficjalnie i na filmie

Renault zdradziło właśnie prawie wszystkie szczegóły dotyczącetrzeciej generacji Megane, którego światowa premiera odbędzie się jużw październiku na wystawie paryskiej, zaś w sprzedaży na pierwszych rynkachpojawi się jeszcze w listopadzie br.

 

Renault Megane i Megane Coupe: Mocna odnowa

Zaprezentowane we wrześniu tego roku nowe Renault Megane i Megane Coupestanowią mocny akcent w procesie odnowy oferty Renault w segmencie C. Autawejdą do sprzedaży w listopadzie 2008 roku (Megane) i styczniu 2009 roku(Megane Coupe).

 

Wadliwy pedał hamulca w Megane i Scenicu

Na początku listopada kampanią serwisową objęci byli właściciele ScenicaII, teraz do serwisów muszą się udać właściciele trzeciej generacjitego modelu, podobnie jak i Megane. Powód? Problemy z pedałem hamulca.

 

Renault Megane kombi: Atrakcyjna, mimo większego tyłka

Kiedyś stylistyka aut typu kombi albo schodziła na dalszy plan, albo wręczbyła nieistotna. Liczyły się tylko względy praktyczne. Dziś, gdykonkurencja jest coraz bardziej silna, klienta trzeba przekonać do siebie naróżne sposoby. Także atrakcyjnym designem. Jak z tym problememporadził sobie Renault projektując wersję kombi najnowszej generacji Megane?

 

Wadliwe airbagi w Renault Fluence i Megane III

W niektórych egzemplarzach modeli Renault Fluence oraz Megane trzeciejgeneracji mogą wystąpić problemy z czołowymi poduszkami powietrznymi.Właściciele tych aut zostaną zaproszeni na bezpłatne sprawdzenie modułusterującego oraz ewentualną jego naprawę.

 

Renault Megane po faceliftingu

Renault zmodernizował prawie całą gamę Megane, prawie gdyż kuracji odmładzającej nie poddano modelu Megane Coupe Cabriolet. Samochody pojawiąsię w sprzedaży w kwietniu br.

 

Renault: Jest nowe Megane!

Francuski producent samochodów poddał faceliftingowi swojegoprzedstawiciela w segmencie kompaktowym. Oto nowe Megane z stylistyką znana zmodelu Clio.

 

Renault Megane 1.2 TCe EDC: Egzamin z downsizingu

Mały, ale turbodoładowany silnik i dwusprzęgłowa skrzynia biegów.Takie połączenie serwuje Renault dla odmłodzonej, trzeciej generacji Megane.Sprawdzamy czy wersja 1.2 TCe EDC popularnego, francuskiego hatchbacka potrafisię obronić, czy lepiej od razu udać się do salonu Volkswagena po Golfa 1.2TSI DSG.

 

Renault Megane RS pozostanie jeszcze w sprzedaży

Nowa generacja Renault Megane zadebiutowała tydzień temu na targach weFrankfurcie i obecny model zapewne niedługo opuści salony sprzedaży. Jednakfani najmocniejszej odmiany RS mogą być spokojni.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Megane III".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019