Wyszukiwałeś:

Megane X

RS X

275 X

Trophy X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Megane RS 275 Trophy

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

 

Renault pokazuje pogromcę Leona Cupry

Francuski producent zaprezentował pierwsze zdjęcia i szczegółydotyczące nowego Megane RS. Wersja 275 RS Trophy powstała w jednym celu -odzyskać tytuł najszybszego przednionapędowca w "Zielonym Piekle".

 

Megane RS 275 Trophy R bije rekord na Nürburgringu

Renault zapowiadało pobicie rekordu Leona i słowa dotrzymało. Tytuł "najszybszego przednionapędowego samochodu" w Zielonym Piekleznów wraca do Francji.

 

Hybrydy spod znaku Renault Sport

Renault Sport na rynku ma już wypracowaną dobrą pozycje. Dziś okazuje się,że dział przygotowujący takie modele jak Megane RS rozważa wprowadzenie doswoich modeli technologii hybrydowej. Ta już na stałe wpisała sie w segmentaut sportowych i nie tylko.

 

Top 5 naprawdę ostrych hot hatchy

Są drogie i dla wielu posiadaczy ich standardowych odpowiedników,kompletnie bez sensu. Jednak każdy fan motoryzacji marzy o tym by w jegogarażu stał, któryś z przedstawicieli gatunku „hot”.Dziś, dość subiektywny ranking 5 hot hatchy, którym warto sięprzejechać.

 

Renault Megane R.S. 275 Trophy: Obłęd i radość

Jazda tym autem to jak zapasy z niedźwiedziem na mrozie – mordęga, alesprawiająca dużo frajdy. Renult tworząc Megane R.S. 275 Trophy pozwoliła nazakup nie tylko świetnego samochodu, ale i kawałka histori, gdyż takich "prawdziwych" aut już nie będzie. Szkoda, że do sprzedaży w Polsce trafiło tylko 5 sztuk.

 

Renault Megane RS pozostanie jeszcze w sprzedaży

Nowa generacja Renault Megane zadebiutowała tydzień temu na targach weFrankfurcie i obecny model zapewne niedługo opuści salony sprzedaży. Jednakfani najmocniejszej odmiany RS mogą być spokojni.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Megane RS 275 Trophy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019