Wyszukiwałeś:

Megane X

gt X

. Znaleziono 53 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Megane gt

Spróbuj też wyszukać: megane gt 220

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 53 wszystkich):

Renault Megane: Wita rodzinę GT

Jeszcze w tym roku francuskie Renault wprowadzi do sprzedaży sportową wersjęGT kompaktowego Renault Megane. Auto ma zapełnić lukę pomiędzy bazowymwariantem Megane, a Megane Sport, które podobnie jak wersja GT prezentowanebyło na salonie samochodowym w Paryżu.

 

Megane GT & GT Line

Szeroka już gama dostępnych wersji Renault Megane już wkrótcepowiększy się o dwie kolejne sportowe odmiany - GT oraz GT Line. To dla tychwszystkich, dla których najbardziej sportowa wersja Megane RS stanowizbyt duże wyzwanie.

 

Renault Megane GT

 

Renault Megane GT - mojeauto.tv

 

Możesz mieć takie auto jak Kubica

Do sprzedaży wyłącznie na rynku polskim trafi limitowana seria Renault MeganeCoupe GT sygnowana imieniem i nazwiskiem Roberta Kubicy. Dokładnie takim samymautem będzie jeździł nasz kierowca F1.

 

Renault Megane po faceliftingu

Renault zmodernizował prawie całą gamę Megane, prawie gdyż kuracji odmładzającej nie poddano modelu Megane Coupe Cabriolet. Samochody pojawiąsię w sprzedaży w kwietniu br.

 

Limitowane Megane CC Monaco GP dostępne w Polsce

Na naszym rynku dostępna jest kolejna limitowana edycja Monaco GP, tym razempo Lagunie Coupe w polskich salonach Renault będzie można zamówić Megane Coupe Cabriolet w tej właśnie wersji.

 

Renault: Jest nowe Megane!

Francuski producent samochodów poddał faceliftingowi swojegoprzedstawiciela w segmencie kompaktowym. Oto nowe Megane z stylistyką znana zmodelu Clio.

 

Renault Megane Estate - oficjalne zdjęcia

Na kilka dni przed planowanym debiutem na targach w Genewie, Renault pokazałodwie oficjalne fotografie nowego Megane w wersji kombi. Wygląda smakowicie.

 

Renault Megane IV - znamy ceny w Polsce

Renault przedstawiło oficjalny cennik nowego Megane. Klient może wybraćjeden z 5 poziomów wyposażenia, a ceny startują od 59 900 złotych.

 

Renault pracuje nad nowym Megane RS

Wszystkie plotki na temat nowego Renault Megane RS można odłożyć na bok.Szef RenaultSport zdradził kilka informacji o nadchodzącym modelu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Megane gt".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018