Wyszukiwałeś:

Meksyk

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Meksyk

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

Z Sorento dookoła świata

W ciągu czterech miesięcy szwedzki kierowca Christer Gerlach za kierownicąKia Sorento okrążył kulę ziemską i pokonał trasę o długości 27.000 km.

 

Brazylijski EcoSport do USA

Brazylijski oddział Forda przygotowuje nową wersję SUV-a EcoSport, znanego narynku europejskim w zmienionej nieco postaci jako Ford Fusion, którysprzedawany będzie na rynku amerykańskim.

 

Bridgestone wybrał Polskę

Firma Bridgestone ogłosiła dziś, że europejska spółka koncernu-Bridgestone Europe NV/SA (BSEU) postanowiła wybudować fabrykę opon dosamochodów ciężarowych i autobusów w Stargardzie Szczecińskim. Szacunkowawartość inwestycji na terenie kostrzyńsko-słubickiej SSE wyniesie około 200milionów euro.

 

Karmann już w Polsce

Niemiecka spółka Wilhelm Karmann GmbH zakupiła działkę o powierzchni 7hapod budowę swojej nowej fabryki w Żarach. Do nowej fabryki przeniesionazostanie z Niemiec produkcja dachów do kabrioletów. Nakłady inwestycyjnewyniosą 10 mln euro. Początkowo zakład zatrudni 100 osób.

 

Rekordowy eksport VW Nutzfahrzeuge

Ponad 10 000 pojazdów użytkowych wyeksportowanych do 31 państw naświecie. To nowy rekord eksportowy brazylijskiego oddziału Volkswagenazajmującego się produkcją aut użytkowych.

 

WRC 2010: 13 rajdów bez Polski

FIA opublikowała dzisiaj oficjalny kalendarz Rajdowych Mistrzostw Świata WRCna sezon 2010. Nowość to Rajd Bułgarii, który zadebiutuje w tejnajwyższej serii rozgrywek. W wyniku systemu rotacyjnego w przyszłym sezonie wWRC nie będzie Rajdu Polski.

 

Volkswagen stawia na Meksyk

550 milionów dolarów zainwestuje Volkswagen w fabrykę w Meksyku.Jest to część strategii niemieckiego koncernu polegającej na zdobywaniurynków.

 

Hong Kong, Argentyna i Meksyk zainteresowane F1

Mimo już i tak napiętego kalendarza Formuły 1 przybywa coraz więcejkrajów, które są chętne gościć najszybszych kierowcówświata na swoich torach. Niedawno swoje aspiracje zgłosiły między innymiArgentyna i Meksyk.

 

Ikona popkultury w Meksyku

Poprzednia generacja Garbusa - New Beetle - debiutowała na rynkach 13 lat temu.Ja miałem natomiast 11 godzin lotu z Paryża do stolicy PółwyspuJukatan - miasta Cancun, by przewertować informacje prasowe Volkswagena, wktórych niemiecki producent zarzeka się, że najnowsza generacja tegosamochodu, nie powinna już zajmować czołowych miejsc w plebiscycie "Gaycar of the year". The Beetle, bo tak brzmi ksywa nowej serii"chrząszcza", ma teraz trafiać w gusta przeciętnych mężczyzn.Nieprzeciętnych kobiet także. Ale po kolei.

 

Dwa dachowania Kubicy w Meksyku

Stara maksyma mówi, że "błędów nie popełnia ten, kto nicnie robi". Robert Kubica zapewne teraz w domowym zaciszu analizuje RajdMeksyku, który nie był dla niego udany. Dwa dachowania rozczarowują,ale w pewnym stopniu dają dobrą nauczkę.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019