Wyszukiwałeś:

Melex

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Melex

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

 

Wątek na forum: Panda prawie jak Melex

smieszny i fajny szkoda ze nie trafi do produkcji wpolsce ~cytryniarz

 

Wątek na forum: Pierwszy samochód na prąd z Polski

i właśnie gdy widzę takie artykuły to sądzę, że Polska się jednak rozwija ;) ~Piotrek

 

Acrea Zest: Francuski Buggy

Na Salonie Samochodowym w Genewie francuski producent niekonwencjonalnychsamochodów - Acrea, zaprezentuje swój najnowszy produkt o nazwie Zest, któryjest mieszanką modeli Roadster i amerykańskiego Buggy.

 

Panda prawie jak Melex

Fiat wyprodukował wersję Pandy, która idealnie może zastąpićpopularne Melexy na polach golfowych lub być ciekawą atrakcją wakacyjnychkurortów. Panda Jolly powstała specjalnie z myślą o turystach VIP-ach,którzy spędzają swój urlop na wyspie Capri.

 

Dynamiczna Panda

Zestawienie małych samochodów produkowanych przez włoskiego Fiataposzerza się. Do grona dołączy 'usportowione' wydanie modelu Panda o bardzozadziornym charakterze, którego moc wynosić będzie 100 konimechanicznych.

 

Fiat Punto: Punto II 16v Speedgear (skrzynia CVT) 2000 rok. Auto wdzięczne, mimo kaprysów.

4.25 Warto było kupić, choć cena niecoduża, ale to zasługa skrzyni biegów. W sumie wszystko napisałem w wadach izaletach. Ogólnie wsiada się i się jedzie. Czasem tylko rzucając zgrabnąk..... jak coś nie zadziała- wycieraczki, coś z elektryką, czasem...

 

Mazda RX-8: Najlepsze auto jakim jechałem!

5 ...inni faworyci odpadli od ręki po jeździepróbnej. Nawet dla rodzinki się nadaje. Nie wyje jak Buracka Machina Wożąca,co więcej napierdzi niż ujedzie. Żona pyskowała z początku, teraz niemożna jej z auta wygonić, choć nigdy aut nie lubiała. Jedyn...

 

Czy Melex znów podbije świat?

Kto dobrze pamieta, wie, że pochodząca z Polski firma Melex produkowałapojazdy znane na całym świecie. Podczas tegorocznej imprezy Smart MobilityExpo w Gdańsku zaprezentowano prototyp, który być pomoże pomoże wodrodzeniu tej marki.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019