Wyszukiwałeś:

Mercedes X

Benz X

CharterWay X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mercedes Benz CharterWay

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Nowy zakres usług Mercedes-Benz CharterWay

Importerzy samochodów ciężarowych chcą za wszelką cenęzatrzymać spadki sprzedaży. Mercedes-Benz wprowadził na polski rynek serięnowych usług serwisowo-finansowych w ramach Mercedes-Benz CharterWay - programuflotowego dostępnego w pełnej wersji głównie na rynku niemieckim.

 

Sprinter obronił pozycję Mercedesa

Mercedes-Benz umocnił pozycję w segmencie średnich i ciężkich autdostawczych. Zawdzięcza to przede wsazystkim dobrym wynikom sprzedaży modeluSprinter. Na zmniejszonym o jedną czwartą rynku, wynoszącym zaledwie 26 277aut, Mercedes zwiększył swoje udziały rynkowe o 1,1% i znalazł się nadrugim stopniu podium.

 

Ciężarowy Mercedes-Benz utrzymuje pozycje

Mimo wyjątkowo trudnej sytuacji w branży transportowej, Mercedes-Benzutrzymał dobrą pozycję na rynku samochodów ciężarowych o dmcpowyżej 6 t i zwiększył udziały rynkowe o 3% (do 16,9%) okopując siębezpiecznie na trzecim miejscu. Firma szczególnie cieszy się ze wzrostuudziałów w rynku ciągników siodłowych o 4% do poziomu 13,3,%.

 

Pierwsza hamownia dla samochodów użytkowych

Dobiegaja końca prace przy budowie nowego punktu dealerskiego o raz stacjiserwisowej Mercedes-Benz w Strykowie. Klientom udostępniona tam też będziepierwsza w Polsce hamownia silnikowa dla samochodów ciężarowych idostawczych, o masie dopuszczalnej powyżej 3,5 tony. Dotychczas najbliższyserwis tego typu znajdował się Dreźnie i Chemnitz na terenie Niemiec.

 

Mercedes-Benz "Lease&Go"

Mercedes-Benz stworzył zupełnie nową formułę leasingową łączącą wjednej umowie leasing samochodu, serwis przez całą długość umowy orazubezpieczenie. Jest to odpowiedź na oczekiwania klientów - zmniejszenieliczby formalności oraz obniżenie i stałość kosztów.

 

Pojazdy użytkowe i usługi Mercedes-Benz triumfują

Mercedes-Benz zwyciężył w siedmiu kategoriach plebiscytu "Najlepszepojazdy użytkowe 2011", organizowanego przez wydawnictwo ETM-Verlag.Blisko 7700 czytelników branżowych tytułów wybrało najlepszepojazdy użytkowe i usługi w ponad dwudziestu kategoriach.

 

Actros z systemem FleetBoard w standardzie

Jako pierwszy producent na rynku, Mercedes-Benz oferuje pojazdy fabryczniewyposażone w system telematyczny. Na terenie całej Europy nowy Actrosbędzie  posiadał system zarządzania flotą  FleetBoard wstandardzie. Z systemu można efektywnie korzystać również we flotachzłożonych z pojazdów różnych marek.

 

Pogwarancyjny serwis Mercedes-Benz

"Economy Service Van” i „Trucks you can trust” to akcjeserwisowe ogłoszone przez Mercedes-Benz. Dzięki nim serwisowaniesamochodów dostawczych i ciężarowych jest jeszcze prostsze i jeszczebardziej kompleksowe.

 

Siedem zwycięstw Daimlera

Daimler zwyciężył w siedmiu kategoriach plebiscytu "Najlepsze pojazdyużytkowe i marki 2012", organizowanego przez branżowe wydawnictwo ETM. Wgłosowaniu wzięło udział ponad 8 tysięcy czytelników. Nagrodzili oniaż pięć modeli i dwa produkty usługowe Mercedes-Benz.

 

20 lat z CharterWay

Wszystko zaczęło się 20 lat temu: Firma CharterWay – wspólneprzedsięwzięcie Mercedes-Benz Bank i Mercedes-Benz Vertrieb Deutschland (MBVD)– wystartowała w 1992 roku, oferując klientom nabywającym pojazdyużytkowe Mercedes-Benz dodatkowe usługi. Główne filary dzisiejszejdziałalności CharterWay to rozmaite pakiety napraw i usług serwisowych,wsparcie przy zarządzaniu flotą, a także różnorodna oferta w zakresiekrótko- i długoterminowego wynajmu pojazdów użytkowych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Mercedes Benz CharterWay".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019