Wyszukiwałeś:

Mercedes X

Benz X

Vito X

E X

CELL X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mercedes Benz Vito E CELL

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Nowy Mercedes-Benz Vito E-CELL

<em>Mercedesem>-<em>Benzem> otworzył nowy rozdział w dziedzinie technik napędu do lekkichpojazd&oacute;w użytkowych. Pierwszym samochodem dostawczym wyposażonymfabrycznie przez producenta w napęd elektryczny jest <em>Mercedesem>-<em>Benzem> <em>Vitoem> E-CELL.Przyjazny środowisku nowy <em>Vitoem> może być użytkowany zar&oacute;wno w centrachmiast, jak i na obszarach szczeg&oacute;lnie wrażliwych ekologicznie

 

Kolejny elektryczny Mercedes

<em>Mercedesem>, po wstępnym sukcesie B Klasy F-CELL, wprowadza teraz nowy model znapędem elektrycznym, czyli najmniejsze dziecko koncernu - A Klasę E-CELL.

 

Mercedes-Benz Vito E-CELL

<em>Mercedesem>-<em>Benzem> <em>Vitoem> E-CELL zdobył nagrodę w konkursie designerskim,organizowanym podczas Challenge Bibendum 2011 – światowego forum na tematzr&oacute;wnoważonego transportu.

 

Milionowy Mercedes-Benz Vito

13 maja taśmę produkcyjną zakład&oacute;w w <em>Vitoem>rii opuścił milionowy<em>Mercedesem>-<em>Benzem> <em>Vitoem>. Egzemplarz w kolorze czarnym, napędzany turbodieslem V6,trafi na rynek holenderski.

 

Nowe pojazdy dystrybucyjne Mercedes-Benz i Fuso

Mleko do supermarketu, paczka pod same drzwi - wszechobecne na ulicach naszychmiast samochody dostawcze i ciężarowe są kręgosłupem regionalnejgospodarki. Gama przyjaznych środowisku, ekonomicznych, uniwersalnychpojazd&oacute;w <em>Mercedesem>-<em>Benzem> i Fuso odgrywa w tym segmencie czołową rolę.Obejmuje ona dynamiczne i przyjazne kierowcy modele, począwszy od nowegosamochodu ciężarowego <em>Mercedesem>-<em>Benzem> Antos wyspecjalizowanego w ciężkimtransporcie dystrybucyjnym, aż po miejskie auto dostawcze - <em>Mercedesem>-<em>Benzem>Citan.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Mercedes Benz Vito E CELL".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019