Wyszukiwałeś:

Meriva X

opc X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Meriva opc

Spróbuj też wyszukać: alfa romeo 156

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Meriva po facelifting'u

Na targach motoryzacyjnych w Bolonii (3-11.12) Opel zaprezentuje odmłodzonąwersję modelu Meriva. Nowy-stary minivan Opla ma trafić do salonów wprzyszłym roku.

 

Meriva też z OPC

180 koni mechanicznych uzyskanych z 1,6-litrowego silnika benzynowego będzieodpowiadało za napęd Opla Merivy w wersji OPC. Tym samym Meriva dołączy doelitarnego grona modeli z logo OPC.

 

Genewskie nowości Opla

Podczas 76. Salonu Samochodowego w Genewie Opel zaprezentuje jedną światowąpremierę i kilka nowych produktów. Poniżej prezentujemy przegląd nowościniemieckiej marki.

 

Jest już nowa Meriva

Odmienioną Merivę można już zamawiać w salonach Opla. Najtańszy OpelMeriva, wyposażony w silnik 1,4 o mocy 90 KM kosztuje 48.900 zł.

 

Opel Meriva OPC: Mikro(turbo)van

Samochód o pudełkowatej stylistyce raczej nie będzie się kojarzyć zesportowymi emocjami. Niektórzy producenci mają jednak prosty przepis naprzerobienie spokojnego auta w małą rakietę. Wystarczy pomalować je wekscentrycznym kolorze, dołożyć turbo, zamontować nowe zderzaki i osadzićcałość na niskoprofilowych kołach. Czy taki przepis może się udać?

 
 
 

Wątek na forum: Opel Insignia: Rewolucja po niemiecku

duża zmiana na plus Opla, co ważne podobną droga później poszły już Meriva i nowa Astra, tak więc widać że niemiaszki ostro zabrały się do roboty. A wracajac do Insignii, wysoki poziom prezentują teraz w tym segmencie Mondeo, Laguna, Avensis, jestem ciekaw co pokaże VW z nowym Passatem, a to już ...

 

Wątek na forum: Opel Meriva OPC: Mikro(turbo)van

sto tysiecy to juz nie przegiecie. to skandal. i potem sie dziwic ze general motors jest w upadlosci.. ~ile?

 

Dwie premiery na stoisku Opla w Genewie

Targi w Genewie rozpoczną się już za miesiąc. W Szwajcarii zobaczymy wieleznaczących premier i ciekawych modeli. Część producentów już poinformowała świat co przywiezie do Genewy, część jeszcze trzyma to w tajemnicy. Opel na swoim stoisku pokaże dwa nowe modele.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Meriva opc".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019