Wyszukiwałeś:

MiTo

. Znaleziono 153 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: MiTo

Spróbuj też wyszukać: mito alfa 159 polo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 153 wszystkich):

Mała Alfa, czyli MiTo

Nie Junior, nie Furiosa, ani żadna z innych propozycji, jakie się dotychczaspojawiły, a MiTo będzie się nazywać nowy, najmniejszy model Alfy Romeo,który już latem zadebiutuje w sprzedaży na pierwszych europejskichrynkach.

 

230-konna Alfa MiTo GTA

Choć mała Alfa Romeo MiTo dopiero rozpoczyna podbój rynkóweuropejskich, władze włoskiej marki już zapowiedziały, iż pojawi siętakże najmocniejsza wersja oznaczona symbolem GTA.

 

Alfa MiTo GTA - oficjalnie

Już w przyszłym tygodniu podczas targów motoryzacyjnych w Genewiezostanie zaprezentowany samochód, o którym podczas ostatnich dninie milkły spekulacje. Logo Gran Turismo Alleggerito zaszyci tym razemnajmniejszą Alfę MiTo.

 

Alfa Romeo MiTo: Pierwsze auto z własnym DNA

Nienaganny styl, sportowy duch to cechy, jakimi odznaczały się wszystkie bezwyjątku modele Alfy Romeo. Teraz włoska marka próbuje te właściwościprzenieść do segmentu małych aut wraz z wprowadzeniem na rynek modelu MiTo.Czy z sukcesem? Czy jednak odbędzie się to kosztem image'u marki?

 

Alfa MiTo GTA wstrzymana

Nieoczekiwanie tuż przed nadchodzącym wejściem na rynek włoski koncernpostanowił wstrzymać prace nad sportową odmianą MiTo sygnowaną logo GTA.

 

Oszczędniejsze i mocniejsze Alfy Mito

Alfa Romeo Mito to auto, które zauroczyło klientów przedewszystkim swoją stylistyką. Teraz do tego mają dołączyć nowoczesnejednostki napędowe, które właśnie pojawiły się w sprzedaży z tymmodelem.

 

Alfa Romeo Mito za Maserati

Jeśli posiadasz Maserati i zostałeś zmuszony do pozostawienia go na jakiśczas w serwisie, w zamian dostaniesz Alfę Romeo Mito. Tyle, że nie takązwyczajną, ale jeden ze 100 egzemplarzy tego modelu wyprodukowanych nawyłączność dla Maserati.

 

Nowości w Alfe Romeo MiTo

Alfa Romeo na polski rynek wprowadza nowe wersje swojego małego modelu MiTo.Do salonów trafi m.in. MiTo wyposażone w instalację LPG.

 

Alfa Romeo MiTo: Warto.

4.75 "Alfy kupuje się sercem nie rozumem" -MiTo pokazuje, że to już na szczęście coraz mniej prawdziwa teza i piszenową "Alfę kupuje się sercem i rozumem". Auto daje dużą radość z jazdynawet przy 120 konnym silniku. Stylistyka wnętrza otula komforte...

 

Alfa Romeo Mito: Granie na emocjach

W dobie poprawnych, funkcjonalnych, nierzadko podobnych, ale często niestetytakże i nudnych stylistycznie samochodów, jakie dominują na naszychulicach, modele Alfy Romeo kontrastują z tą motoryzacyjną szarzyzną. Nieinaczej jest i z testowaną przez nas Alfą Mito, której żółteubarwienie dodatkowo wyróżnia ją z tłumu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019