Wyszukiwałeś:

Micra X

c X

c X

. Znaleziono 60 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Micra c c

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 60 wszystkich):

Nissan Micra: polecam

class="reviewNote4">4.75 jeżdziłem już syreną ,dużym fiatem,maluchem ,clio,fiat bravo 2000r.od 2003 jeżdże nissan micra.jak na zwyklegozjadacza chleba to jestem b,zadowolony .uważam ze z segmentu citroen C3,toyotayaris,opel corsa,panda ,nissan micra najbardziej spełnia...

 

Facelifting Micry

Z okazji zbliżających się piątych urodzin Nissan Micra został poddanydelikatnemu liftingowi. Auto po zmianach będzie można zobaczyć na wystawieIAA we Frankfurcie.

 

Nissan Micra: Mały diabeł

Duża masa dostępnych na naszym rynku samochodów jest wykonana w styluunisex i równie dobrze za ich kierownicą wygląda kobieta jak imężczyzna. Jest jednak pewna grupa modeli, w których przedstawicielci brzydkiej może wyglądać, delikatnie mówiąc, niezbytreprezentacyjnie. Właśnie takie zdanie miałem o Nissanie Micra. Zmieniłem jepo tym jak do redakcyjnych testów trafiła wersja 160SR.

 
 
 

Pierwsze kilometry z nową Micrą + [VIDEO]

Choć w polskich salonach pojawi się dopiero w listopadzie, już znamy jegoceny i już można składać na niego zamówienia. Nowy Nissan Micrazmienił się - mniej pod względem wizualnym, bardziej technologicznie - choćnadal pozostaje małym, miejskim autem. A my właśnie mieliśmy okazjępokonać za jego kierownicą pierwsze kilometry...

 

Nissan Micra: Na przekór trendom

Był pierwszym japońskim modelem z tytułem Samochodu Roku na europejskimrynku. Poprzednik został jednogłośnie okrzyknięty samochodem dla kobiet.Będąca od listopada na polskim rynku nowa generacja Nissana Micry ani niepodbiła serc jurorów plebiscytu na najlepsze auto, ani też nie jestjuż przypisywana wyłącznie do płci pięknej. Czyżby więc nowa Micra niemiała już żadnych atutów w rękawie?

 

Nissan Micra w najnowszej odsłonie

Japoński producent zaprezentował najnowszą generację Micry, od razupodkreślając, że jest to jedynie facelifting. Na pokładzie oprócznowej stylistyki znajdziemy również nowe rozwiązania technologiczne.

 

Problemy Micry z poduszkami powietrznymi

Prawie tysiąc egzemplarzy Nissana Micry zostanie wezwanych do autoryzowanychserwisów japońskiej marki. A wszystko z powodu możliwego błędnegodziałania przedniej poduszki powietrznej kierowcy.

 

Nowy system multimedialny NissanConnect w Nissanie Micra

Nissan Micra teraz jest dostępny z nowym systemem NissanConnect, któryoferuje bardziej płynną i intuicyjną obsługę.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Micra c c".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019