Wyszukiwałeś:

Micra

. Znaleziono 213 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Micra

Spróbuj też wyszukać: micra k11 micra K12 nissan micra

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 213 wszystkich):

Wątek na forum: Nissan Micra: Mały diabeł

i tak do niego nie wsiade, micra to brzydal :) nawet gdyby miala 200 koni ~marjan

 

Active Luxury, czyli najbogatsza Micra

W salonach japońskiej marki dostępny jest już Nissan Micra w najbogatszejwersji wyposażeniowej Active Luxury. Ceny zaczynają się od 53.100 zł.

 

Nissan Micra: Mały diabeł

Duża masa dostępnych na naszym rynku samochodów jest wykonana w styluunisex i równie dobrze za ich kierownicą wygląda kobieta jak imężczyzna. Jest jednak pewna grupa modeli, w których przedstawicielpłci brzydkiej może wyglądać, delikatnie mówiąc, niezbytreprezentacyjnie. Właśnie takie zdanie miałem o Nissanie Micra. Zmieniłem jepo tym jak do redakcyjnych testów trafiła wersja 160SR.

 

Znana wokalistka 'Twarzą Nissana Micra'

Wczoraj, piosenkarka Ania Dąbrowska odebrała w Warszawie swoją Micrę. Jestto jednocześnie pierwszy samochód, którym jeździ piosenkarka.

 

Problem z poduszkami w Nissanie Micra

Nissan informuje, że niektóre egzemplarze modelu Micra (K12), mogąmieć problemy z poprawnym działaniem poduszki powietrznej pasażera.

 

Pierwsze kilometry z nową Micrą + [VIDEO]

Choć w polskich salonach pojawi się dopiero w listopadzie, już znamy jegoceny i już można składać na niego zamówienia. Nowy Nissan Micrazmienił się - mniej pod względem wizualnym, bardziej technologicznie - choćnadal pozostaje małym, miejskim autem. A my właśnie mieliśmy okazjępokonać za jego kierownicą pierwsze kilometry...

 

Nissan Micra: Na przekór trendom

Był pierwszym japońskim modelem z tytułem Samochodu Roku na europejskimrynku. Poprzednik został jednogłośnie okrzyknięty samochodem dla kobiet.Będąca od listopada na polskim rynku nowa generacja Nissana Micry ani niepodbiła serc jurorów plebiscytu na najlepsze auto, ani też nie jestjuż przypisywana wyłącznie do płci pięknej. Czyżby więc nowa Micra niemiała już żadnych atutów w rękawie?

 

Czy warto kupić: Nissan Micra K11 (1992-2002)

Druga generacja Nissana Micry torowała drogę na europejskim rynku nie tylkoinnym modelom tej marki, ale generalnie wszystkim ówczesnym samochodom zKraju Kwitnącej Wiśni. Była pierwszym japońskim modelem z europejskimtytułem Car of the Year. Jako pierwsze japońskie auto poddane zostało testomzderzeniowym Euro NCAP. Dziś wciąż widok kilkunastoletniej Micry K11 nanaszych drogach nie należy do rzadkości.

 

Nowy system multimedialny NissanConnect w Nissanie Micra

Nissan Micra teraz jest dostępny z nowym systemem NissanConnect, któryoferuje bardziej płynną i intuicyjną obsługę.

 

Nissan Micra z nowymi silnikami

Nissan Micra wzbogacił się o nową jednostkę benzynową 1,0 IG-T o mocy 100KM z przekładnią manualną lub automatyczną Xtronic.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019