Wyszukiwałeś:

Microcar

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Microcar

Spróbuj też wyszukać: aixam Microcar M GO smart

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Ekologiczny Paryż

Powoli zbliża się już koniec wystawy samochodowej w Paryżu. Czas więc napierwsze podsumowania. Z całą pewnością można stwierdzić, iż motywemprzewodnim tegorocznej edycji targów była ekologia i walka oograniczenie emisji dwutlenku węgla. Różnego rodzaju ekologicznerozwiązania można było spotkać niemal na wszystkich stoiskach.

 

Zaleją nas małe autka

Coraz większy ruch na drogach, a także coraz bardziej zaostrzone normy emisjiCO2 spowodują, że w najbliższej przyszłości czeka nas boom w sektorzemikrosamochodów. W ciągu najbliższych 3 lat, na europejskim rynkupojawi się nawet 60 takich nowych modeli.

 
 

Przegląd rynku: mikroauta na prawo jazdy kat. AM

Jeśli Wasze dzieci mają przynajmniej 13 lat i 9 miesięcy, a na bankowych kontach zalega ok. 40 tysięcy złotych gotówki to możecie pomyślećnad zmotoryzowaniem swoich pociech. Nie skuterem, a fabrycznie nowym samochodem.

 

Mikrosamochody oblały testy zderzeniowe

Aixam, Bajaj, Microcar i Chatenet - to jedne z najpopularniejszych mikrosamochodów w Europie, a także w Polsce. Ich największy fenomen to fakt, że można nimi kierować mając jedynie 14 lat. Ale wg organizacji EuroNCAP, takie pojazdy to trumny na kołach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019