Wyszukiwałeś:

Microsoft

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Microsoft

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Fiat Auto z Microsoft

Na Salonie w Genewie odbędzie światowa prapremiera nowego rozwiązaniatelematycznego Fiat Auto o nazwie "Blue&Me, opartego na WindowsMobile", oraz rozwiązania Business Unit Automotive firmy Microsoft.

 

Grande Punto rośnie w siłę

Fiat Grande Punto jest najlepiej sprzedającym się samochodem w EuropieZachodniej. Jest to wynik o bardzo dużym znaczeniu, jakiego nie osiągnąłżaden włoski model od prawie dziesięciu lat.

 

Lancia Delta HPE

Podczas tegorocznego Festiwalu Filmowego, który odbędzie się w Wenecji,włoski producent samochodów marki Lancia zaprezentuje swoje nowe studiumkoncepcyjne. Model Delta HPE nawiązywać będzie wyglądem oraz sportowymcharakterem do modelu Beta HPE z lat siedemdziesiątych.

 

Nowy Ford Fiesta

Branżowi reporterzy magazynu Auto Express zdobyli nieoficjalne zdjęcia nowejgeneracji Forda Fiesty. Niestety na debiut przyszłej wersji trzeba będziepoczekać przynajmniej do marca przyszłego roku.

 

Coraz większa wartość marki Hyundai

Hyundai zajął 72. miejsce w tegorocznej edycji rankingu wartości marek 2007Best Global Brands przygotowywanym wspólnie przez Business Week orazInterbrand.

 

Partnerstwo technologiczne Microsoft-Renault

Koncern Renault połączył siły z Microsoftem w pracach nad mikrostronąinternetową modelu Renault Laguna Coupe.

 

Audi TT sygnowane grą wideo

Co łączy markę Audi i jedną z największych firm programistycznychMicrosoft? Specjalna edycja modelu TT przygotowana w limitowanej wersji ForzaMotorsport 3, nawiązującej do tytułowej gry wideo poświęconej wyścigomsamochodowym.

 

Znamy ceny Punto Evo!

41.990 zł. Tyle będzie kosztować najtańsza wersja Fiata Punto Evo. W tejcenie otrzymamy 3-drzwiowe nadwozie, 1,2-litrowy silnik benzynowy o mocy 65 KMoraz podstawową wersję wyposażeniową Active. Sprzedaż rusza 20 listopada.

 

Wątek na forum: 2-milionowe Blue&Me na rynku

Fiat nie dość że produkuje świetne samochody i rozwija się w imponującym tempie to jeszcze instaluje w swoich autach najnowsze technologie. Współpraca z takim potentatem jak Microsoft mogła wyjść obu firmom tylko na dobre. Fiatmaniak

 

Volvo i Microsoft pozwolą na porozumiewanie się z autem

 

Volvo z Microsoftem przedstawiają sposób na prosta komunikację z samochodem. Bardzo możliwe, że innowacyjny wynalazek jeszcze w tym roku trafi do seryjnych aut ze Szwecji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021