Wyszukiwałeś:

Mikko X

Hirvonen X

. Znaleziono 93 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mikko Hirvonen

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 93 wszystkich):

WRC: Hirvonen goni Loeba

Fin Mikko Hirvonen (Ford Focus) został zwycięzcą 55. Rajdu Akropolu -siódmej eliminacji mistrzostw świata. Drugi był Francuz Sebastien Ogier(Citroen C4), który miał 1.12 min straty.

 

Rajd Polski: Hirvonen polubił mazurskie szutry

Mikko Hirvonen jest liderem ORLEN Platinum 66. Rajdu Polski po siedmiu odcinkachspecjalnych. W świetle niepowodzenia Sebastiena Loeba, który już napoczątku OS 4 urwał przednie koło, Fin jest na dobrej drodze do włączeniasię o pierwszy w karierze tytuł mistrza świata.

 

WRC: Loeb ukarany, Hirvonen bliżej tytułu

Sebastien Loeb cieszył się ze swojego zwycięstwa w Rajdzie Australiikrótko. Tuż po finiszu, podczas badania technicznego w Citroenie C4 WRCstwierdzono niezgodne elementy stabilizatora. Kara 1 minuty dla Francuza dałazwycięstwo Mikko Hirvonenowi (Ford Focus WRC), który wykonał bardzoważny krok w drodze po swój pierwszy tytuł mistrza świata.

 

WRC: Loeb fruwa, Hirvonen szuka rytmu

To dopiero początek, jednak po trzech pierwszych odcinkach specjalnychdzisiejszego etapu Rajdu Wielkiej Brytanii Sebastien Loeb (Citroen) wyprzedza o8,9 s. Mikko Hirvonena (Ford). Walka o tytuł mistrzowski WRC 2009 jestpóki co nadal zaciekła.

 

WRC: Perfekcyjny Hirvonen

Mikko Hirvonen (Ford) wygrał pierwszą eliminację sezonu WRC - Rajd Szwecji.To pierwsze zwycięstwo w karierze Fina w tym rajdzie.

 

Hirvonen: "Tytuł chyba nam przepadł"

To, że Ford nie może pokonać Citroena w tegorocznym sezonie WRC, zawdzięczatylko sobie. Nie wykorzystuje błędów przeciwników, a do tegopopełnia masę swoich. Lider zespołu Mikko Hirvonen przyznał w ostatnim zwywiadów, że jego team ma niewielkie szanse na zdobycie tytułu w tymroku.

 

Hirvonen: "Nie mam nic do stracenia"

Awaria samochodu Sebastiena Loeba w domowym Rajdzie Francji spowodowała, że wczółówce klasyfikacji WRC zrobiło się bardzo ciasno. MikkoHirvonen, jedyny kierowca spoza układu Citroena, również otrzymałkolejną szansę na wywalczenie tegorocznego tytułu mistrza świata.

 

Rajd Wlk. Brytanii: Przewidywalność Latvali

Jari-Matti Latvala przed rozpoczęciem Rajdu Wielkiej Brytanii twierdził, żewalka o tytuł tegorocznego mistrza świata WRC rozstrzygnie się przedzakończeniem rajdu. Fin nie mylił się. Zarówno Sebastien Loeb jak iMikko Hirvonen oboje nie ukończyli ostatniej rundy tego sezonu. Ubukmacherów Latvala mógł również postawić dużepieniądze na siebie, bowiem właśnie to on okazał się najszybszym kierowcąw walijskich lasach.

 

WRC: Hirvonen już oficjalnie w Citroenie

Nowym partnerem Sebastien Loeba w fabrycznym zespole Citroena przez najbliższedwa lata będzie Mikko Hirvonen. Francuska marka jednocześnie rozwiązałakontrakt z dotychczasowym składem nr 2 - Sebastien Ogier / Julien Ingrassia.

 

Pierwsze podium Hirvonena w barwach Citroena

Mikko Hirvonen wraz ze swoim pilotem Jarmo Lehitinenem w drugiej eliminacjiWRC, Rajdzie Szwecji zajęli drugie miejsce. Rajd wygrał Sebastien Loeb,który wraz z pilotem Danielem Elaną prowadzą w klasyfikacji kierowców.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Mikko Hirvonen".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019