Wyszukiwałeś:

Milano

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Milano

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33 wszystkich):

Wątek na forum: Mały Lexus

Jest już BMW 1, Merc A, Volvo C30, Audi A3, AR 147/Milano, Lancia Delta, teraz jeszcze Lexus ?? Jest 6 kompaktów tej klasy. Zaraz Infinity, Jaguar i SAAB stworzą kompakty :) Wiem, że Porsche planuje "golfa" i to być może jeszcze w przyszłym roku...... ~Segment C-Premium się t...

 

Następca Alfy 147 już gotowy

Alfa Romeo 147 to model, którego żywot rynkowy powoli się kończy. Jegonastępcą będzie samochód, który póki co nazywa sięMilano. Zamaskowany egzemplarz został przyłapany podczas testów natorze Nurburgring przez reportera portalu worldcarfans.

 

Oto nowa Alfa Milano!

Zagraniczny portal worldcarfans opublikował właśnie pierwsze zdjęcianadesłane przez czytelnika, a prezentujące następcę Alfy Romeo 147. ModelMilano już niebawem będzie jeździł po naszych drogach.

 

Alfa Milano zatrzymana

Na szczęście nowa Alfa Romeo nie została zatrzymana na taśmie produkcyjnej,ale przez niemiecką policję. Kierowcy testowi nie mają lekkiego życia.Prócz tego, że muszą unikać jak ognia obiektywów, to na dodateksą tak samo karani jak inni uczestnicy ruchu.

 

Nie będzie Alfy Milano...

Zapowiadana na ten tydzień prezentacja następcy Alfy Romeo 147, którymiał się nazywać Milano, nie odbędzie się. Nieoczekiwanie bowiem pojawiłysię problemy z nazwą modelu, który najprawdopodobniej przywdziejenazwę Giullietta.

 

Elektryczny Volkswagen... Milano

Milano. Tak pierwotnie miała nazywać się Alfa Giulietta. Wczoraj na targach wHanowerze zaprezentowany został koncepcyjny model Volkswagena o takiej nazwie.Jednak nie nazwa jest tu najważniejsza, a napęd elektryczny, który wpierwszych produkcyjnych modelach Volkswagena ma się pojawić w 2013 roku.

 

"Gustowny" Ghost

Firma Fenice Milano zaprezentowała swoje najnowsze dzieło. Specjaliści odnietypowego tuningu zaserwowali kurację pozłacającą dla Rolls-Royce Ghost.

 
 

500 za pół miliona

Niesamowicie bogaty chiński biznesmen polecił włoskiej firmie tuningowejFenice Milano wziąć "pod opiekę" swojego Fiata 500 C Abarth i niecogo podreperować.

 

Fiat 500 La Dolce Vita Fenice Milano

 

Fiat 500 La Dolce Vita Fenice Milano - mojeauto.tv

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019