Wyszukiwałeś:

Ministerstwo X

Infrastruktury X

. Znaleziono 233 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ministerstwo Infrastruktury

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 233 wszystkich):

100 dni Ministerstwa Infrastruktury

22 lutego bieżącego roku Ministerstwo Infrastruktury zorganizowałokonferencję prasową podsumowującą 100 dni działania resortu. Przez ten czasstarano się głównie skrócić czas przygotowania i realizacjiinwestycji poprzez przygotowanie zmian w przepisach.

 

Ministerstwo Infrastruktury promuje SPOT

Część inwestycji drogowych w Polsce została zrealizowana w ramach unijnegoSektorowego Programu Operacyjnego Transport. W związku z zamknięciemperspektywy finansowej na lata 2004-2006 i wstępem do kolejnego okresu,Ministerstwo Infrastruktury postanowiło promować ten program.

 

ZMPD: "Zablokujemy Ambasadę Rosji i Ministerstwo Infrastruktury!"

Przewoźnicy drogowi zajmujący się transportem międzynarodowym zapowiadzielipodczas wczorajszej konferencji prasowej blokadę Warszawy – tiry mająstanąć przed Ambasadą Federacji Rosyjskiej w Warszawie i MinisterstwemInfrastruktury. Powodem tej decyzji jest coraz bardziej odczuwalny problem brakuzezwoleń na wykonywanie przewozów do Rosji.

 

Jak zmniejszyć liczbę wraków na polskich drogach?

Ministerstwo Infrastruktury ma pomysł, w jaki sposób wykluczyć znaszych dróg całkowicie, albo chociażby w znacznym stopniu te auta,które są w złym stanie technicznym. Nie wszyscy jednak te pomysłyuznają za trafione.

 

Ministerstwo Infrastruktury odrzuca zarzuty NIK w sprawie autostrad

Z ostatniego raportu Najwyższej Izby  Kontroli wynika, że nieudolnedziałania Ministerstwa Infrastruktury i Generalnej Dyrekcji DrógKrajowych i Autostrad w zakresie zarządzania autostradami naraziły SkarbPaństwa na wielomilionowe straty. Ministerstwo Infrastruktury nie zgadza się znegatywną oceną działalności Ministra  oraz Generalnego DyrektoraDróg Krajowych i Autostrad w okresie objętym kontrolą przez NIK.

 

Będzie ściślejszy nadzór nad stacjami kontroli pojazdów

Ministerstwo Infrastruktury przygotowało projekt rozporządzenia, zgodnie zktórym w starostwach będą zatrudniane osoby bezpośrednio zajmującesię nadzorem nad stacjami kontroli pojazdów. Ma to zminimalizowaćwszelkie nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem SKP.

 

Jakie opłaty i kary za pojazdy nienormatywne?

Ministerstwo infrastruktury postanowiło uregulować kwestie związane zprzemieszczaniem się po drogach naszego kraju tzw. pojazdównienormatywnych. Znane są opłaty za przejazd takiego pojazdu oraz kary za brakstosownego zezwolenia.

 

Będą stawiać na drogi 2+1

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju przygotowało zmienione przepisydotyczące budowanych dróg publicznych, zgodnie z którymipromowane mają być drogi o przekroju 2+1. Chodzi przede wszystkim o drogikrajowe, ale także o niektóre nowo projektowane drogi ekspresowe.

 

Dokładniejsza kontrola wiedzy kierowców

Czasy, w których raz otrzymane uprawnienia do prowadzenia samochodu osobowego były ważne dożywotnio odeszły w niepamięć. Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju szykuje nowy system kontroli naszych umiejętności.

 

MON zainwestuje w polskie drogi

Ministerstwo Obrony Narodowej zainwestuje w remonty i budowę drógważnych dla obronności kraju. Powstaje lista na którą mogą trafićnie tylko drogi szybkiego ruchu, ale nawet te lokalne i wewnętrzne.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Ministerstwo Infrastruktury".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019