Wyszukiwałeś:

Mirage

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mirage

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Gemballa Porsche Carrera GT

Słynny, niemiecki tuner Uwe Gemballa postanowił nadać nieco więcejcharakteru ultra-sportowemu modelu Porsche Carrera GT. Jak za pociągnięciemmagicznego pędzla srebrna strzała Porsche otrzymała jaskrawy, czerwony kolornadwozia, a pod maskę 650 koni mechanicznych.

 

Gemballa się odradza

Praktycznie każdy producent aut ma swojego tunera, który poprawia samochody i wypuszcza limitowane edycje aut dostępnych w salonach. Nie inaczejjest z markami produkującymi auta luksusowe czy też sportowe. Większośćmodeli Porsche to auta pożądane i kultowe. Przebijają je tylko wersjespecjalne lub te z dopiskiem Gemballa.

 

Premiery Mitsubishi w Tokio

Podczas 42. tokijskiego salonu samochodowego firma Mitsubishi zaprezentuje dwieświatowe premiery oraz dwie innowacyjne konstrukcje. Japończycy pokażąmodel Mirage oraz Concept PX-MiEV II.

 

Mitsubishi na wystawie Tokyo Motor Show 2011

 

Na targach motoryzacyjnych w Tokio Mitsubishi zaprezentowało kompaktowy model Mirage oraz koncepcyjnego elektrycznego SUV-a PX-MiEV II.

 

Mitsubishi Mirage zadebiutuje w Tajlandii

Mitsubishi Motors Corporation ogłosiło, że 28 marca rozpocznie w Tajlandiisprzedaż nowego, kompaktowego samochodu o nazwie Mirage, przeznaczonego dosprzedaży na wszystkich światowych rynkach. W Polsce zadebiutuje w 2013 roku.

 

Nowości A.D. 2013

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż, a niedługo potem Sylwester i nowy 2013rok. Wraz z nim nowe plany, marzenia, nadzieje... Dla tych, którzyplanują, marzą o zakupie nowego samochodu przygotowaliśmy listę nowości,które w nadchodzących dwunastu miesiącach zadebiutują w polskichsalonach sprzedaży. A wśród nich wiele naprawdę ciekawych modeli...

 

Mirage nie będzie, będzie Space Star

Miał być globalny model Mitsubishi z segmentu B, który poza drobnymiróżnicami, miał być niemal identyczny na wszystkich rynkach. Kwestieprawne spowodowały jednak, że nowy model Global Small nie będzie w Europienazywać się Mirage, a Space Star.

 

Euro NCAP: Corolla potwierdza wysoki poziom bezpieczeństwa Toyot

Niezależna instytucja Euro NCAP, przeprowadzająca testy zderzeniowe nowychmodeli, jakie pojawiają się na rynku, tym razem poddała próbomzderzeniowym pięć modeli. Trzy z nich uzyskały maksymalną ocenę pięciugwiazdek. Dwa musiały zadowolić się jedną gwiazdką mniej. Najwyżejoceniona za ochronę dorosłych pasażerów została Toyota Corolla.

 

200 tys. egzemplarzy Mitsubishi Space Star

W 2012 roku w Tajlandii Mitsubishi Motors Thailand rozpoczęła produkcjęmodeli Space Star. Od tamtego czasu z taśmy produkcyjnej zjechało już 200000 samochodów.

 

Mitsubishi Space Star 1.2 l [test video]

Ten samochód to następca dobrze wszystkim znanego i chwalonego w PolsceColta. Auto na niektórych rynkach pojawia się pod nazwą Mirage. NadWisłą poznamy go po nazwie, do tej pory zarezerwowaną dla innego modelu zsegmentu minivanów. Dziś Mitsubishi wystawia go do walki w segmencie B.Czy Space Star ma szanse na równą walkę?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019