Wyszukiwałeś:

Mirai

. Znaleziono 44 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mirai

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

Mirai - wodorowa przyszłość według Toyoty

Dzień przed oficjalną premierą pierwszego seryjnie produkowanego samochodu owodorowym zasilaniu, Toyota zdradza jego nazwę. Mirai to po japońskuprzyszłość.

 
 

Woda z wydechu Toyoty lepsza niż mleko

Zaprezentowana Toyota Mirai może zrewolucjonizować rynek samochodów onapędzie alternatywnym. Przy tej okazji inżynierowie sprawdzili, czy możnawypić wodę wygenerowaną przez wydech tego modelu.

 

Zaskakujący popyt na wodorową Toyotę

Toyota Mirai rozpoczęła rynkową ekspansję z dużym rozmachem - popyt w macierzystej Japonii znacznie przekroczył oczekiwania i możliwościproducenta.

 

Toyota zwiększa produkcję wodorowego Mirai

Popularność zasilanej wodorem Toyoty Mirai znacznie przekroczyła założeniajapońskiej firmy. Aby klienci nie musieli czekać zbyt długo na auta, skalaprodukcji zostanie zwiększona.

 

Rekordowy zasięg Toyoty Mirai

Toyota Mirai nazywana jest autem przyszłości. Jej wodorowy napęd nie emitujedo atmosfery żadnych szkodliwych substancji, a koszty tankowania sąminimalne. Okazuje się, że auto ma także znacznie większy zasięg niż pozostałe auta z silnikami elektrycznymi.

 

Toyota Mirai - TEST WIDEO

W tym samochodzie zamiast charakterystycznej czarnej chmurki z wydechu możesię wydobyć co najwyżej woda, którą podobno można wypić. Miraioznacza po japońsku przyszłość, a przyszłość motoryzacji ma staćwłaśnie pod znakiem wodoru. Czy to się uda?

 

Wątek na forum: Rekordowy zasięg Toyoty Mirai

Czytałem już, że Mirai potrafi nawet 500 km przejechać na jednym tankowaniu. Wysoką poprzeczkę postawiła Toyota, nie ma co ukrywać. ~weekendowicz

 

Toyota Mirai z zasięgiem 1000 km

Toyota Mirai to pierwszy tak powszechnie dostępny samochód z napędem elektrycznym, zasilanym ogniwami wodorowymi. Producent zapowiada, że już niedługo auto będzie mogło pokonać 1000 km na jednym baku.

 

600 taksówek na wodór dla Paryża

Toyota Mirai, pierwszy masowy samochód osobowy z napędem hybrydowym,trafi do paryskiej sieci taksówkarskiej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019