Wyszukiwałeś:

Miss X

Scania X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Miss Scania

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Wątek na forum: Pomorska Miss Scania 2004

JESTEM ZAPALONYM TRACKMANIAKIEM I FAJNIE BYLO UCZESTNICZYC W 2004ROKU NA KONKURSIE POMORSKIEJ MIS SCANIA ~KOSOWA

 

Pomorska Miss Scania 2008 wybrana!

6 września 2008 w siedzibie gdańskiego oddziału Scania Polska, odbyła sięsiódma już edycja konkursu Pomorska Miss Scania. Miłośnicytuningowanych pojazdów Scania tłumnie stawili się, aby wybraćnajpiękniejszy pojazd.

 

Indianka wygrała Pomorską Miss Scania 2009

5 września 2009 już po raz 8 w siedzibie gdańskiego oddziału Scania odbyłysię wybory Pomorskiej Miss Scania. W tym roku mimo niesprzyjającej pogody naimprezę przybyło 1.500 miłośników tuningowanych pojazdówScania, żeby wybrać tę najpiękniejszą.

 

Zlot Master Truck - wygrała Scania "Gunfighter"

Główną nagrodę tegorocznego zlotu ciężarówek tuningowanychMaster Truck w Opolu zdobył Mika Auvinen z Finlandii. Przyjechał Scania seriiR „Gunfighter”.

 

Scania R620 Gunfighter ponownie najlepsza!

Mika Auvinen obronił Scanią R620 tytuł mistrzowski w konkursie Nordic Trophyi wygrał go już po raz czwarty!

 

Pomorska Miss Scania po raz dziesiąty

Już po raz 10. w siedzibie gdańskiego oddziału Scania w dniu 10 września2011 roku odbędą się wybory Pomorskiej Miss Scania. Po raz kolejnymiłośnicy tuningowanych pojazdów marki Scania spotkają się by wybraćtę najpiękniejszą.

 

Tytuł Pomorskiej Miss Scania przyznany

W sobotę 10 września w siedzibie gdańskiego oddziału Scania odbyły sięwybory Pomorskiej Miss Scania. W tym roku już po raz 10. sympatycytuningowanych pojazdów marki Scania mieli okazję spotkać się iukoronować najpiękniejszy pojazd.

 

Rusza polska edycja konkursu Young European Truck Driver

Już po raz szósty Scania poszukuje najlepszego młodego kierowcysamochodu ciężarowego, który będzie reprezentował Polskę wewrześniowym finale w Szwecji i zawalczy o główną nagrodę –nową Scania Streamline.

 

Finaliści polskiej edycji Young European Truck Driver 2014

Zakończony został pierwszy etap rywalizacji o nagrodę główną wkonkursie Young European Truck Driver 2014. Do walki o najnowszą ScaniaStreamline o wartości 100 000 euro zgłosiło się blisko 2.400kierowców. Podczas eliminacji regionalnych wyłonionych zostałodziesięciu najlepszych, którzy spotkają się w finale krajowym.

 

Chimera, czyli nie byle jaka ciężarówka

Chimera to najnowsze dzieło Svempy Bergendahla, słynnego Szweda zajmującegosię tuningiem ciężarówek. 1460 KM osiągnięte z silnika Scania V8mówi samo za siebie. Już pod koniec sierpnia Chimerę będzie możnazobaczyć w Gdańsku podczas 13. edycji Pomorskiej Miss Scania.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Miss Scania".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019