Wyszukiwałeś:

Mission X

Impossible X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mission Impossible

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Nowe autostrady w Europie

Nie od dziś wiadomo, że budowanie nowych autostrad nie należy do mocnychstron Polski, a całą sytuację z tym związaną można określić -posiłkując się pewą serią filmów szpiegowskich - jako „MissionImpossible”.  Żaden z dotychczasowych rządów nie był wstanie przyspieszyć optymistycznych planów powstania kolejnychkilometrów szybkich dróg tranzytowych. A jak przedstawiają sięplany budowy autostrad w roku 2008 w kilku innych, wybranych krajach Europy?

 

BMW Serii 6 w Mission Impossible 4

Jak donoszą zagraniczne źródła Tom Cruise w najnowszej częściMission Impossible będzie jeździł najnowszym BMW Serii 6.

 

Zwycięzcy światowego konkursu serwisantów Volvo

Ogłoszono wyniki światowego finału konkursu VISTA 2011, rozegranego wGeteborgu – zwyciężył zespół Avesta Cruising Club ze Szwecji.Mistrzowie Świata wreszcie mogą wrócić do domu, po wyczerpującejrywalizacji, do której początkowo przystąpiło 13 700pracowników sieci serwisowej Volvo Trucks i Volvo Buses z 75krajów.

 

Mission F1-possible

Hollywoodzki aktor i producent filmowy Tom Cruise zrobił sobie małą przerwęw trakcie realizacji zdjęć do najnowszej części przygód tajnegoagenta CIA - Mission: Impossible Ghost Protocol i korzystając z zaproszeniazespołu Red Bull Racing zaliczył testy w bolidzie Formuły 1.

 

Hyundai i40: Dowód ostateczny

Jeśli jeszcze są tacy, którzy uparcie twierdzą, że koreańskie autanie dorównują produkcjom europejskim bądź japońskim, to tym modelemHyundai powinien zamknąć usta ostatnim niedowiarkom. Przedstawiciel segmentuD, model i40, nie powinien mieć bowiem żadnych kompleksów, gdy zostaniepostawiony obok dotychczasowych liderów segmentu.

 

VW Mission Impossible

Ruszyła akcja Volkswagen Mission Impossible, w której internauci mająokazję w niestandardowy sposób sprawdzić modele Caddy, Multivan,Transporter, Crafter, Amarok, oraz Caravelle. Volkswagen Mission Impossibleskierowana jest zarówno do profesjonalistów, używającychsamochodów użytkowych w swej codziennej pracy, jak i wszystkichosób chcących wykorzystać je w bardziej niecodzienny sposób

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Mission Impossible".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019