Wyszukiwałeś:

Mlada X

Boleslaw X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Mlada Boleslaw

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Jeździliśmy nową Skodą Superb

Po pięciu latach od swojej premiery Skoda Superb została poddanaodmładzającemu restylingowi. Poza drobnymi zmianami sylwetka tego eleganckiegoauta pozostała jednak niezmieniona.

 

Rekord Skody

Skoda, jedna z najstarszych firm motoryzacyjnych, wytwarzająca samochody odnieco ponad 100 lat, po raz pierwszy w tym roku przekroczyła barierę 500 tys.wyprodukowanych samochodów.

 

Octavia na terenowo - pierwsza jazda

Moda na uterenowione auta zawitała także do fabryki Mlada Boleslaw. SkodaOctavia Scout 4x4 to oferta dla tych, którzy poszukują pakownego auta,dobrze radzącego sobie w mieście i na autostradzie, i którym nie strachbędzie się zapuścić w nieco bardziej odludne tereny.

 

4 miliony skrzyń biegów

Skoda świętuje jubileusz produkcji 4-milionowej przekładni MQ 200. Skrzyniebiegów MQ 100, dla "Nowej Rodziny Małych Pojazdów",będą produkowane również w fabryce w Mlada Boleslav.

 

Wystartowała produkcja nowej Skody Octavii

W głównej fabryce Skody, w Mlada Boleslav rozpoczęła się produkcja najnowszej, trzeciej generacji Skody Octavii. Auto na rynku pojawi się w styczniu 2013.

 
 

Skoda przygotowuje produkcje nowego modelu [aktualizacja]

Pod koniec sierpnia wystartuje produkcja nowego modelu Skody. Z końcemmiesiąca z taśmy produkcyjnej z Mlada Boleslav zaczną zjeżdżaćegzemplarze nowego modelu z segmentu B.

 

Pierwszy egzemplarz nowej Fabii zjechał z taśmy

W zakładzie w Mlada Boleslav z taśmy produkcyjnej zjechał pierwszyegzemplarz nowej Fabii. Na rynku auto zadebiutuje już w listopadzie.

 

Skoda z nowym centrum do testowania silników

Skoda uruchomiła działalność nowego centrum testowania silników wMlada Boleslav. W rozwój obecnego Centrum Technologii i Rozwoju Skodyzainwestowano ok. 45 mln euro.

 

110 lat produkcji samochodów Skody w Mlada Boleslav

W roku 2015 Skoda świętuje swoje 120. urodziny. To nie jedyna tak okazałarocznica, bo dokładnie 110 lat temu, Vaclav Klement i Vaclav Laurin pokazali światu model Voiturette A, którego produkcja rozpoczęła się w Mlada Boleslav.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Mlada Boleslaw".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019